عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه علوم اسلامی رضوی 98

سازمان سنجش اطلاعیه ای در خصوص زمان و نحوه ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای سال تحصیلی 98 – 99 منتشر کرد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

بدین وسیله به اطلاع كلیه متقاضیان رشته های تحصیلی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سال 1398 می رساند كه ثبت نام اینترنتی متقاضیان رشته های تحصیلی این دانشگاه آغاز شد . لذا داوطلبان علاقه مند می توانند تا تاریخ 98/03/15 به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه رضوی به نشانیwww.razavi.ac.ir  مراجعه و نسبت به ثبت نام برای پذیرش اقدام نمایند .

لازم به توضیح است كه كلیه متقاضیان تحصیل در دانشگاه علوم اسلامی رضوی باید در آزمون اختصاصی این دانشگاه ثبت نام نمایند و آزمون ورودی این دانشگاه بصورت جداگانه و مستقل از آزمون سراسری است و زیر نظر سازمان سنجش آموزش كشور برگزار می شود .

دانشگاه علوم اسلامی رضوی وابسته به آستان قدس رضوی و حرم مطهر امام رضا (علیه اسلام) واقع شده است و در مقاطع كارشناسی ، كارشناسی ارشد و دكتری دانشجو می پذیرد .

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه علوم اسلامی رضوی 98 کلیک کنید .

لینک ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه علوم اسلامی رضوی 98

 

منبع : سازمان سنجش

خرید ادکلن

ارسال نظر