ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

توزیع کتب پایه دوازدهم 97 از 25 شهریور ماه

احمدرضا امینی (مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش) گفت: کتب پایه دوازدهم به دورترین نقاط کشور ارسال شده است و زمان توزیع این کتاب‌ها از 25 شهریور ماه خواهد بود لذا دانش آموزان این مقطع می‌توانند از روز یکشنبه ۲۵ شهریور ماه سال ۹۷ در سراسر کشور اقدام به تهیه کتب کنند.
وی ادامه داد : توزیع کتاب‌ های درسی دوره اول متوسطه پایه‌ های هفتم ، هشتم و نهم و دوره دوم متوسطه پایه‌ های دهم و یازدهم شاخه نظری در تمامی استان‌ های کشور از سوم شهریور و استان‌های تهران و البرز از 13 شهریور آغاز شده است.
امینی افزود: 34 عنوان کتاب‌های درسی شاخه نظری و 156 عنوان کتاب‌های شاخه فنی و حرفه‌ای پایه دوازدهم همگی نونگاشت هستند. همچنین کتاب‌های شاخه نظری پایه دوازدهم در حال توزیع به تمامی استان‌ها و مناطق و کتابفروشی‌ های مجاز است و توزیع کتاب‌های درسی پایه دوازدهم از ۲۵ شهریور ماه در سراسر کشور و از طریق کتابفروشی‌ های مجاز انجام خواهد شد.
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش در پایان اظهار داشت : در سال جاری ۱۰۷۴ عنوان کتاب، با مجموع شمارگان ۱۳۵ میلیون جلد چاپ و توزیع شده است . قیمت کتاب‌ های درسی سال تحصیلی 97 – 98 در تمامی پایه‌ های تحصیلی نسبت به سال قبل، کمتر از ۲ درصد افزایش داشته است.
مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد :‌ عملیات توزیع کتاب‌ های درسی دوره ابتدایی در تمامی استان‌های کشور از دوازدهم شهریور و شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش، بیستم شهریور از منطقه به مدرسه آغاز شده است.
امینی اضافه کرد: تاکنون ۹۹.۹۷ درصد دانش آموزان به غیر از پایه اول ابتدایی و همچنین 95 درصد در پایه اول ابتدایی و بیش از ۹۰ درصد در شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش نسبت به ثبت سفارش کتاب‌های درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی www.irtextbook.ir اقدام کرده‌اند و افرادی که به هر دلیل موفق به ثبت سفارش نشده‌اند؛ هرچه زودتر باید اقدام کنند.

منبع : ایلنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )