عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تنظیم آئین نامه طرح اشتغالزایی دوره دکتری

دومین جلسه پویش اشتغال دکتری غیرپزشکی در وزارت کار تشکیل و در این جلسه مقرر شد آئین نامه نهایی طرح اشتغالزایی پویش دکتری تنظیم و به وزارت کار ارائه شود .

در این جلسه مقرر شد که چارچوب و آئین نامه نهایی طرح اشتغالزایی پویش دکتری تنظیم و به وزارت کار ارائه شود .

بدین منظور اقدامات اولیه جهت جذب و پردازش ایده‌ های ارائه شده در چارچوب اهداف طرح اشتغالزایی دکتری از طریق پویش دکتری در حال انجام است .

یکی از جنبه‌ های اصلی رویکرد پویش ، که از طریق وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی در حال پیگیری است ، دریافت تسهیلات مالی دولتی در قالب اجرایی نمودن ایده‌ های فناورانه کلان است .

در این خصوص رایزنی‌ های لازم انجام پذیرفته و گام اول ، تحلیل زمینه‌ های فعالیت و انتخاب برترین ایده‌ ها ( بر حسب فناورانه بودن ، سودآور بودن و درصد اشتغالزایی ) و آمایش مسیر اصلی فعالیت است .

لذا در این مورد لازم است ، کلیات طرح‌ ها و ایده‌ های فناورانه ، جمع‌ آوری و اجرایی شدن طرح‌ ها امکان‌ سنجی شود .

تا کنون قریب به هزار نفر فرم عضویت را تکمیل کرده و اطلاعات آنان طبقه بندی شده است .

همچنین نمایندگان پویش دکتری طی سال گذشته با مسئولین وزارت علوم از جمله دکتر غلامی و دکتر رسایی مشاور قائم مقام وزیر علوم ، دیدار داشته و امیدوار است در ادامه ؛ تلاش‌ ها و فعالیت پویش دکتری مورد عنایت و حمایت‌ های بیشتر وزارت علوم نیز قرار گیرد .

پیشرفت کشور مستقیماً وابسته به اشتغال قشر متخصص است و پویش دکتری تا تحقق این هدف ، پیگیری جدی خود را ادامه خواهد داد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

ارسال نظر