ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تمدید مهلت ثبت نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد

دانشجویان متقاضی نقل و انتقال دانشگاه آزاد 97 می توانند از تاریخ 29 مرداد تا تاریخ 31 مرداد 97 به سامانه منادا برای ثبت درخواست خود اقدام کنند .

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری ، از تمدید مهلت ثبت نقل و انتقال دانشجویان در سامانه منادا خبر داد و اظهار کرد : دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که متقاضی نقل و انتقال و میهمانی دانشگاه آزاد برای نیمسال اول سال تحصیلی 97-98 هستند و تاکنون موفق به ثبت درخواست خود در سامانه منادا نشده‌اند ، می‌ توانند از 29 تا 31 مرداد با مراجعه به سامانه منادا برای ثبت درخواست خود اقدام کنند .

وی ادامه داد : این مهلت غیرقابل تمدید بوده و تنها به درخواست‌ هایی که از طریق سامانه منادا ارسال شود ، رسیدگی خواهد شد .

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد : نتایج نهایی نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول سال تحصیلی 97-98 قبل از زمان حذف و اضافه واحدها اعلام خواهد شد .

کلانتری با اشاره به تسهیلات دانشگاه آزاد اسلامی برای تحصیل دانشجویان دختر در محل سکونت خود ، گفت : میهمانی دائم دانشجویان دختر در مقاطع کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به شهر محل سکونت والدین و یا همسر در صورت دارا بودن تمامی شرایط نقل و انتقال دانشگاه آزاد مندرج در شیوه‌ نامه نقل و انتقالات ، دایر بودن رشته متقاضی در واحد مقصد در سال ورودی دانشجو و تأیید عدم مغایرت محل سکونت و واحد مقصد انتخابی متقاضی امکان‌پذیر است .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )