ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای ضمن اعلام تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98 ، اصلاحیه دفترچه ثبت نام را منتشر کرد .

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌های كاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 1398 در تاریخ 98/03/19 ، بدین‌ وسیله ضمن اعلام موارد اصلاحی و رشته‌ های جدید علاوه بر رشته‌ های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و انتخاب رشته آزمون مذكور ( به شرح ذیل ) به اطلاع داوطلبان می‌ رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی كه تا این تاریخ ( 98/03/26 ) برای ثبت‌ نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند ، ترتیبی اتخاذ گردیده است كه متقاضیان بتوانند تا پایان روز پنجشنبه مورخ 98/03/30 نسبت به ثبت‌ نام و انتخاب رشته اقدام نمایند .

لذا كلیه متقاضیان ، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98 و همچنین رشته های مندرج در این اطلاعیه ، به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی : www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت كد رشته محل‌ های انتخابی خود در آزمون مذكور اقدام نمایند .

ضمناً آن دسته از داوطلبانی كه قبلاً نسبت به ثبت‌ نام و انتخاب كد رشته محل‌ های تحصیلی اقدام نموده‌ اند ، می‌ توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق ، نسبت به مشاهده و یا ویرایش ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98 خود اقدام نمایند .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )