ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تمدید مهلت ثبت نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

پيرو اطلاعيه مورخ 97/10/13 و براساس مصوبه جلسه شانزدهم شوراي سنجش و پذيرش مورخ 97/10/12، بدين وسيله به اطلاع علاقمندان به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي كارداني فني و كارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي مراكز و واحدهاي آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي دربهمن ماه سال 1397، (اعم از داوطلباني كه در پذيرش دوره مهر ماه و يا مرحله تمديد پذيرش تكميل ظرفيت مهرماه ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) مي‌رساند كه به منظور اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي و مراكز و واحدهاي آموزشي موسسات پذيرنده دانشجو در اين مرحله مي‌توانند به جداول حاوي اطلاعات رشته محلهاي موسسات آموزشي درسایت این سازمان مراجعه و سپس با به همراه داشتن مدارك لازم و در نظر گرفتن موارد ذيل از تاريخ 97/11/01 لغايت 97/11/13 به سايت و يا مسقيماً به موسسات، مراكز و واحدهاي آموزشي محل پذيرش رشته مورد تقاضا بر اساس علاقه مراجعه نمايند. شايان ذكر است براساس مصوبه فوق فقط ظرفيت خالي مانده مرحله تمديد پذيرش ثبت نام در مهر ماه سال 1397 امكان پذيرش دانشجو دارند و اين كدرشته محلها منحصراً شامل اين گونه رشته محلها مي‌باشد و شامل رشته محلهايي كه ظرفيت آنها تكميل شده است نخواهد بود. 

1-كليه متقاضيان مي‌بايست داراي مدرك ديپلم نظام جديد (فني و حرفه اي، كار دانش و نظري) و يا  ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه (چهارساله يا شش ساله دبيرستان و يا هنرستان) حداكثر تا تاريخ 97/11/30 باشند.

2- كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان اعلام شده مدارك خود را به مراكز و واحدهاي آموزشي موسسه محل تقاضا ارسال و يا تحويل نمايند. پس از بررسي مدارك در صورت داشتن شرايط از داوطلب براي تكميل فرم تعهد (براي جلوگيري از ثبت مشخصات داوطلب در چند رشته محل و يا چند موسسه) دعوت به عمل خواهد آمد كه در اين مرحله لازم است بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 (دويست و بيست هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت این سازمان اقدام نمايند.

3- داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طريق مراكز و واحدهاي آموزشي درخصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم بعمل آورند. بدیهي است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير و يا تعويض نيست.

4- كليه متقاضيان«مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

5- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مؤسسه‌اي كه به آن مراجعه نموده‌اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تأييد نهايي اين سازمان به‌صورت مشروط خواهد بود.

6- چنانچه متقاضي قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي پذيرش دوره‌هاي كارداني فني و كارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي مهر ماه سال 1397 (مرحله شهريور ماه) و يا مرحله تمديد پذيرش قرار گرفته باشد و در اين مرحله براي ادامه تحصيل در يكي از مراكز ثبت‌نام نمايد، قبولي قبلي وي لغو خواهد شد. 

7- پاسخگويي به اعتراضات داوطلبان درخصوص عدم پذيرش آنان به عهده مراكز و واحدهاي آموزشي موسسات ذيربط خواهد بود لذا لازم است داوطلبان از مراجعه و يا مكاتبه در اين خصوص با اين سازمان خوداري نمايند.

مدارك لازم براي ثبت‌نام:

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

2- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل ديپلم كامل متوسطه و يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.

5- اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.

6- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

7- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرك نظام وظيفه براي داوطلبان مرد.

كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست به همراه تصوير ديپلم نظام قديم و يا گواهي دوره سه ساله نظام جديد خود به «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» مراجعه و تاييديه تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت نام به موسسه محل قبولی  ارائه دهند. كليه پذيرفته شدگان حتما نام رشته و مركز واحد آموزشي محل تحصيل خود را در فرم « دفاتر پيشخوان خدمات دولت» اعلام نمايند.

ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني:www.sanjesh.org و يا با شماره‌ تلفن گوياي‌: 42163 (كد 021) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.

جداول رشته محلهاي كارداني دانشگاه جامع علمي – كاربردي مرحله دوم تمديد پذيرش – بهمن ماه 97 فرمت PDF

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )