ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تمدید مهلت ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 97

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای مهلت ثبت نام در دوره های كاردانی نظام جديد در دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غيردولتی – غيرانتفاعي را تمديد کرد .

پیرو اطلاعیه مورخ 97/05/06 به اطلاع كلیه متقاضیان ثبت‌ نام و انتخاب رشته در پذیرش دوره های كاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی سال 97 می‌ رساند كه ثبت‌ نام فنی و حرفه ای 97 برای شركت در پذیرش دوره‌های مذكور منحصراً بصورت اینترنتی تا تاریخ 97/05/17 تمدید می‌ گردد .

متقاضیانی كه در مهلت مقرر موفق به ثبت‌ نام در آزمون نگردیده‌ اند ، لازم است براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام فنی و حرفه ای 97 و كد رشته محل‌ های تحصیلی و همچنین اصلاحیه مورخ 97/05/06 مندرج در سایت این سازمان نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند .

آن دسته از داوطلبانی كه قبلا نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌ اند در صورت تمایل می‌ توانند در مهلت در نظر گرفته شده با توجه به اصلاحیه مورخ 97/05/06 نسبت به مشاهده و كنترل اطلاعات ثبت‌ نامی خود اقدام ، و در صورت تمایل اطلاعات مندرج در تقاضانامه خود را ویرایش نمایند .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )