ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تمدید مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بهمن 97

در اطلاعیه ی سازمان سنجش درخصوص تمدید مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بهمن 98 ، لیست رشته محل های جدید منتشر شد .

متن کامل اطلاعیه بدین شرح است :

پیرو اطلاعیه مورخ 97/10/13 و بر اساس مصوبه جلسه شانزدهم شورای سنجش و پذیرش مورخ 97/10/12 ، بدین وسیله به اطلاع علاقمندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره‌‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای « ناپیوسته » نظام آموزش مهارتی مراكز و واحدهای آموزشی دانشگاه جامع علمی كاربردی در بهمن ماه سال 1397 ، ( اعم از داوطلبانی كه در پذیرش دوره مهر ماه و یا مرحله تمدید پذیرش در تكمیل ظرفیت مهرماه ثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند ) می‌رساند كه به منظور اطلاع از رشته‌های تحصیلی و مراكز و واحدهای آموزشی موسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله می‌ توانند به جداول حاوی اطلاعات رشته محل های موسسات آموزشی مندرج در ذیل این اطلاعیه مراجعه و سپس با به همراه داشتن مدارك لازم و در نظر گرفتن موارد ذیل از تاریخ 97/11/16 لغایت 97/11/23 به موسسات ، مراكز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا براساس علاقه مراجعه نمایند .

1- كلیه متقاضیان می‌بایست دارای مدرك كاردانی (فوق دیپلم) حداكثر تا تاریخ 97/11/30 باشند .

2- كلیه داوطلبان می‌بایست در زمان اعلام شده مدارك خود را به مراكز و واحدهای آموزشی موسسه محل تقاضا ارسال و یا تحویل نمایند . پس از بررسی مدارك در صورت داشتن شرایط از داوطلب برای تكمیل فرم تعهد (برای جلوگیری از ثبت مشخصات داوطلب در چند رشته محل و یا چند موسسه) دعوت به عمل خواهد آمد كه در این مرحله لازم است بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 270000 ( دویست و هفتاد هزار ) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت این سازمان اقدام نمایند .

3- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراكز و واحدهای آموزشی درخصوص كد رشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم به عمل آورند . بدیهی است پس از ثبت ، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست .

4- هر داوطلب منحصراً مجاز است یكی از كد رشته‌محل‌ های مراكز مورد علاقه خود را انتخاب نماید .

5- كلیه متقاضیان «مرد » می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو ، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند .

6- پس از انجام ثبت‌نام ، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط ( در مؤسسه‌ای كه به آن مراجعه نموده‌اند ) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط خواهد بود .

7- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌های دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1397 (مرحله شهریور ماه) و یا مرحله تمدید پذیرش قرار گرفته باشد و در این مرحله برای ادامه تحصیل در یكی از مراكز ثبت‌نام نماید ، قبولی قبلی وی لغو خواهد شد .

8- پاسخگویی به اعتراضات داوطلبان درخصوص عدم پذیرش آنان به عهده مراكز و واحدهای آموزشی موسسات ذیربط خواهد بود لذا لازم است داوطلبان از مراجعه و یا مكاتبه در این خصوص با این سازمان خوداری نمایند .

مدارك لازم برای ثبت‌نام :

1- شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری .

2- یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت .

3- یک برگ تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت .

4- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یك برگ تصویر آن .

5- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه‌ 4 و 5 دفترچه راهنمای پذیرش مذكور مشخص نماید (برای برادران) .

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است .

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل ، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی و کاربردی بهمن 97 کلیک کنید .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )