ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی 97

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی 97​ خبر داد .

متن کامل اطلاعیه بدین شرح است :

با توجه به درخواست مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی مبنی بر عدم تكمیل ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی و براساس موافقت دفتر گسترش آموزش عالی مبنی بر پذیرش دانشجو در رشته های دارای پذیرش با سوابق تحصیلی ( معدل كل دوره كاردانی ) در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1397 ، بدین‌وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مؤسسات فوق ( اعم از داوطلبانی كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌ نام ننموده‌اند ) می‌رساند كه برای ثبت‌ نام در رشته‌ های تحصیلی مورد علاقه می‌توانند به لینك جستجوی عنوان مؤسسه و كد‌ رشته‌ محل‌ های ذیل این اطلاعیه در سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و از رشته‌ های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل نموده و با توجه به توضیحات ذیل و با به همراه داشتن مدارك مندرج در این اطلاعیه ، از تاریخ 97/08/15  لغایت 97/08/27 به مؤسسه آموزش عالی محل پذیرش رشته تحصیلی مورد تقاضا مراجعه نمایند .

1- در این مرحله ، پذیرش دانشجو برای مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی منحصراً در رشته‌های تحصیلی پذیرش براساس سوابق تحصیلی  (معدل كل دوره كاردانی ) مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های آزمون مربوط صورت می پذیرد .

2- كلیه متقاضیان می‌بایست حداكثر تا تاریخ 97/06/31 دارای مدرك كاردانی ( فوق دیپلم ) باشند . لازم است كنترل این مدارك با دقت نظر بالا صورت گیرد .

تبصره : در صورتی كه تشكیل كلاس برای نیمسال دوم سال تحصیلی 98-1397 از سوی مؤسسه میسر باشد ، ثبت‌نام از داوطلبانی كه تا تاریخ 97/11/30 مدرك تحصیلی كاردانی ( فوق دیپلم ) خود را اخذ می‌ نمایند ، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ماه 1397 پس از ارائه مدرك مربوط بلامانع است .

3- كلیه داوطلبان می‌ بایست در زمان ثبت‌ نام از طریق مؤسسه مربوط ، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 270 .000 ( دویست و هفتاد هزار ) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت سازمان اقدام نمایند .

4- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یك كد رشته‌محل در یك مؤسسه باشد . بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و یا در دو مؤسسه ، اطلاعات وی از بانك اطلاعات پذیرفته‌شدگان یكی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد .

5- كلیه متقاضیان « مرد » می‌بایست در زمان ثبت‌ نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو ، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند .

6- پس از انجام ثبت‌نام ، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط  (در مؤسسه‌ای كه به آن مراجعه نموده‌اند ) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط خواهد بود .

7- داوطلبانی كه قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال 1397  (پذیرفته‌شدگان شهریور ماه سال 1397 ) قرار گرفته باشند ، چنانچه در این مرحله متقاضی ثبت‌نام و ادامه تحصیل بوده و در یكی از مؤسسات ثبت‌نام نمایند ، قبولی قبلی آنها در شهریورماه لغو خواهد شد و حق بازگشت به رشته قبولی قبلی را ندارند .

مدارك مورد نیاز :

1- اصل شناسنامه و یك برگ تصویر از تمام صفحات آن .

2- اصل كارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن .

3- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری .

4- مدرك‌ ‌وضعیت ‌نظام ‌وظیفه  ( برای برادران ) .

5- اصل حكم مرخصی سالانه برای كارمندان دولت یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع .

6- اصل یا گواهی مدرك كاردانی  ( فوق دیپلم ) .

7- اصل ‌حكم ‌استخدامی و یا گواهی كارمندان رسمی و یا پیمانی وزارتخانه‌ ها‌ ، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی .

8- تأییدیه تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری .

9- ثبت‌نام و ادامه تحصیل دارندگان مدرك معادل كاردانی كه دارای شرایط مندرج در دفترچه راهنمای این آزمون باشند ، بلامانع است .

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www .sanjesh.org و یا با شماره‌ تلفن گویای‌ : 42163  ( كد 021 ) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری نمایند .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )