ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیر انتفاعی 97

با توجه به درخواست موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی مبنی بر عدم تكمیل ظرفیت رشته‌ های تحصیلی و براساس موافقت دفتر گسترش آموزش عالی مبنی بر پذیرش دانشجو در رشته های دارای پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی ( معدل كل دیپلم ) در دوره های كاردانی نظام جدید ســال 97 ، بدین‌ وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان علاقه‌ مند به تحصیل در رشته‌ های تحصیلی موسسات فوق ( اعم از داوطلبانی كه در پذیرش دوره‌ های مذكور ثبت‌ نام نموده و یا ثبت‌ نام ننموده‌اند ) می‌ رساند برای اطلاع از رشته‌ های تحصیلی متناسب با نوع مدرك دیپلم خود در شاخه های فنی و حرفه ای یا كاردانش موسسات پذیرنده ، لازم است به لینك جستجوی عنوان موسسه و كدرشته مندرج در ذیل این اطلاعیه در سایت این سازمان به آدرس www.Sanjesh.org مراجعه نموده و ضمن مشخص نمودن فقط یك رشته و موسسه مورد علاقه خود ، با به همراه داشتن مدارك ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 97/08/15 لغایت 97/08/27 به مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند .

1 – كلیه متقاضیان ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 97 می‌ بایست حداكثر تا تاریخ 97/06/31 دارای مدرك دیپلم نظام قدیم ( چهارساله ) هنرستان، و یا دیپلم نظام جدید در شاخه های فنی و حرفه ای و یا كاردانش باشند .

تبصره : در صورتی كه تشكیل كلاس برای نیمسال دوم سال تحصیلی 98 -97 میسر باشد ثبت‌ نام از داوطلبانی كه تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی جاری ( 97/11/30 ) مدرک تحصیلی دیپلم خود را اخذ می‌ نمایند ، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ ماه 97 پس از ارائه مدرك مربوط بلامانع است .

2 – كلیه داوطلبان می‌ بایست در زمان ثبت‌ نام از طریق مؤسسه مربوط ، بابت هزینه ثبت‌ نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 ( دویست وبیست هزار ) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت سازمان اقدام نمایند .

3- هر داوطلب منحصراً مجاز است یكی از كد رشته محل های مربوط را كه متناسب با مدرك دیپلم خود می‌ باشد و مطابق جدول شماره 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و شركت در دوره‌ های فوق ( این دفترچه از طریق سایت این سازمان قابل دسترسی می‌باشد ) ، انتخاب نماید .

4 – هر داوطلب می‌ تواند صرفاً متقاضی یك كدرشته محل در یك موسسه باشد . بدیهی است در صورت ثبت‌ نام داوطلب در دو كدرشته و یا در دو مؤسسه ، اطلاعات وی از بانك اطلاعات پذیرفته‌ شدگان یكی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد .

5 – با توجه به اینكه منحصراً یك بار اجازه ویرایش در درج اطلاعات متقاضیان داده خواهد شد ، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشی ، كد رشته‌محل و مؤسسه مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند .

6 – پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مؤسسات مجاز به ثبت‌ نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی كه بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت .

7 – چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌ شدگان نهایی دوره های كاردانی نظام جدید  سال 97 ( مرحله شهریور ماه ) قرار گرفته باشد و در مرحله تكمیل ظرفیت ( همین مرحله ) برای ادامه تحصیل در یكی از موسسات ثبت‌نام نماید ، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1397 لغو خواهد شد .

8 – كلیه متقاضیان « مرد » می‌بایست در زمان ثبت‌ نام و شركت دراین مرحله ، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند .

9- پس از انجام ثبت‌ نام ، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط ( در مؤسسه‌ای كه به آن مراجعه نموده‌اند ) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان ( بجز موارد تبصره بند 1 فوق ) تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط و هم‌ زمان با پذیرفته‌ شدگان شهریور ماه خواهد بود .

مدارك مورد نیاز ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای :

1 – اصل‌‌ مدرك ‌‌دیپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌ جدید یا گواهی‌ ‌موقت‌ ‌پایان ‌‌تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌ جدید در یكی‌ از شاخه‌ های‌ كاردانش‌ یا فنی‌ و حرفه‌ای مبنی‌ برگذراندن كلیه واحد های درسی‌ در دوره ‌سه‌ ساله‌ ، كارورزی و كارآموزی حداكثر تا پایان‌ شهریور ماه سال‌ 97 .

2 – اصل‌ مدرك‌ دیپلم‌ یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظام‌ قدیم ‌( هنرستان ) مبنی‌ برگذراندن‌ كلیه‌ دروس‌ چهارساله .

3 – اصل‌ شناسنامه‌ و دو برگ‌ كپی‌ از تمام‌ صفحات‌ آن .‌

4- اصل كارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن .

5 – شش قطعه‌ عكس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهیه‌ شده‌ درسال‌ جاری‌ .

6 – مدرك وضعیت نظام وظیفه ( برای برادران ) .

7 – ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم به موسسه محل قبولی ( درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان دولت می‌بایست اقدام شود ).

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )