ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تمدید زمان ثبت نام مدارس شاهد دوره اول ابتدایی

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از تمدید زمان ثبت نام مدارس شاهد دوره اول ابتدایی سال تحصیلی 98 – 99 تا روز دوشنبه 20 خرداد ماه خبر داد .

محمد رضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش درباره وضعیت ثبت نام دانش آموزان در پایه اول دبستان مدارس شاهد اظهار کرد : با توجه به استقبال از ثبت نام همچنین تعطیلات اخیر ثبت نام دانش آموزان اول ابتدایی که پیش از این تا ۱۷ خرداد ماه در نظر گرفته شده بود تمدیده شده و امکان ثبت نام تا ۲۰ خرداد ماه وجود دارد .

وی ادامه داد : تا صبح امروز ۶۰ هزار نوآموزان کلاس اولی پیش ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 خود را انجام داده اند و مطابق روال همیشه حدود یک سوم این جمعیت در مدارس شاهد پذیرفته می‌ شوند .

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد : اولیای دانش آموزان توجه داشته باشند که پیش ثبت‌ نام فقط از طریق سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir انجام می‌ شود و سایر نشانی‌ های اینترنتی برای نام نویسی در مدارس شاهد به هیچ وجه رسمتی ندارد .

منبع : ایلنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )