ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تمديد مهلت زمان اعلام سوابق تحصيلی دوره پيش دانشگاهی 97

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای مهلت اعلام سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و مشاهده سوابق تحصيلی داوطلبان کنکور‌ سراسری 97 را ، تا 23 تیر ماه تمدید کرد .
پیرو اطلاعیه های مورخ 97/03/27 و 97/04/16 بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ كلیه‌ داوطلبان‌ شركت‌ كننده در آزمون‌ سراسری‌ سال 97 كه دانش‌آموز دوره پیش‌دانشگاهی سال جاری بوده و در خرداد ماه سال 1397 موفق به اخذ مدرك پیش دانشگاهی شده‌اند می‌رساند، به منظور مساعدت با آن دسته از داوطلبانی كه تا این تاریخ ( 97/04/20 ) برای اعلام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود اقدامی ننموده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است كه بتوانند تا تاریخ 97/04/23 به سایت این سازمان مراجعه نمایند. دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی سال جاری لازم است پس از دریافت كد سوابق تحصیلی دوره پیش دانشگاهی از سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری مربوط به وزارت آموزش وپرورش )به نشانی http://dipcode.medu.ir ) و ثبت آن در سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به مشاهده سوابق تحصیلی خود اقدام نمایند.
بدیهی است منحصراً سوابق تحصیلی داوطلبانی كه از طریق وزارت آموزش و پرورش و حداكثر تا تاریخ 97/5/1 به این سازمان واصل گردد اعمال خواهد شد. عدم اعلام کدسوابق تحصیلی پیش دانشگاهی توسط داوطلبان فوق درسایت سازمان سنجش دراین بازه زمانی موجب عدم اعمال سوابق فوق درنمره کل نهایی آنان خواهد شد .
منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )