ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تغییر فرآیند جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی از مهر ۹۸

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت : تغییر فرایند جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی از مهر ۹۸ را خاطر نشان شد .

محسن محمد زاده با اشاره به طرح ساماندهی مدرسان دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت : دانشگاه جامع علمی و کاربردی تعداد قابل ملاحظه ای مدرس داشت که در مراکز آموزشی این دانشگاه به تدریس مشغول بودند .

وی ادامه داد : اما برخی از این مدرسان استاندارد های لازم دانشگاه برای مدرسی را نداشتند ، برهمین اساس دانشگاه طی دو سال اخیر به صورت جدی ساماندهی مدرسان دانشگاه را آغاز کرد .

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد : بر همین اساس شاخص هایی را برای ارزیابی مدرسان مشخص کرده و هم شرایطی را فراهم کرد تا کسانی که در این دانشگاه تدریس می کنند از یک فرایند و گزینش علمی گذر کرده و کد مدرسی دریافت کنند ، تمام این فعالیت ها در راستای ارتقای کیفیت مدرسان دانشگاه انجام شد .

وی افزود : از ابتدای مهر ۹۸ تنها مدرسانی قادر به همکاری با دانشگاه جامع علمی و کاربردی خواهند بود که مسیر جذب را در هیئت‌ های اجرایی طی کرده و تنها مدرسانی که صلاحیت داشته باشند جذب خواهند شد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )