ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تغییر زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، از تغییر زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 خبر داد .

در اولین نشست شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت در سال ۹۸ ضمن بررسی گزارش عملکرد سال ۹۷ و برنامه‌های سال ۹۸ این معاونت ، مقرر شد تا با توجه به شرایط مناطق سیل زده کشور ، آزمون‌ های علوم پزشکی با تأخیر برگزار شود .

بر این اساس زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در تاریخ ۲۷ و ۲۸ تیر ۹۸ خواهد بود .

نشست شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در سال ۹۸ در روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ برگزار شد . در این نشست دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به راه اندازی هیئت‌ های ممتحنه منطقه‌ای در سال ۹۷ ، گفت : توانمندسازی اعضای هیئت‌های ممتحنه منطقه‌ا ی یکی از برنامه‌ های حوزه معاونت آموزشی است و در برخی دبیرخانه‌ های معاونت دوره‌ های آموزشی برای این اعضا طراحی شده است .

لاریجانی به شرایط پیش آمده برای برخی از هموطنان در اثر سیل اشاره کرد و گفت : با توجه به اینکه برخی داوطلبان آزمون‌ها شرایط ویژه‌ای در اثر سیل دارند ، طبق تاکید و نظر مساعد وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، آزمون‌ های دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد علوم پزشکی با تأخیر برگزار خواهد شد .

وی افزود : با هماهنگی دبیرخانه مربوطه و مرکز سنجش آموزش پزشکی آزمون دکترای تخصصی (PhD) در تاریخ ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ و آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ ۲۷ و ۲۸ تیر ۹۸ و آزمون زبان MHLE در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۹۸ برگزار خواهد شد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )