ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تغییر زمان برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب در سال 98

زمان برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب در سال 98 تغییر کرد .

طبق فراخوان مندرج در سایت دانشگاه ادیان و مذاهب زمان برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب در سال 98 تغییر کرده است و متن فراخوان به شرح زیر است :

دانشگاه ادیان و مذاهب بر اساس نتایج اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ، از طریق آزمون دکتری 99-98 اقدام به برگزاری ارزیابی مرحله دوم ( بررسی سوابق علمی و پژوهشی و مصاحبه دکتری ) از میان داوطلبان این آزمون می‌ نماید .

آن‌ دسته از شرکت کنندگان آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) سازمان سنجش آموزش کشور که در یکی از کد رشته محل‌ های دانشگاه ادیان و مذاهب دعوت به مصاحبه و نتیجه قبولی برای ایشان در کارنامه انتخاب رشته دکتری درج گردیده است ، برای شرکت در ارزیابی مرحله دوم ( بررسی سوابق علمی و پژوهشی و مصاحبه ) باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای آزمون دکتری سراسری 98 نسبت به ثبت‌ نام در سامانه پذیرش دانشجو دانشگاه ادیان و مذاهب اقدام نمایند .

داوطلبان محترم پس از تکمیل مراحل ثبت‌ نام توجه داشته‌ باشند که از تاریخ 1398/04/05 زمان مراجعه حضوری و تشکیل پرونده و شرکت در مصاحبه از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد .

تذکر مهم : با توجه به برنامه‌ ریزی صورت گرفته در دانشگاه ادیان و مذاهب به دلیل همزمانی تاریخ‌ های اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و ماه مبارک رمضان و امتحان‌ های پایان‌ ترم دانشگاه‌ ها ، تاریخ‌ های مصاحبه به 9 الی 13 تیرماه 98 تغییر نموده است .

تکالیف داوطلبان برای شرکت در مصاحبه

1.  مطالعه دقیق دفترچه راهنما
2.  ثبت‌ نام در سامانه پذیرش دانشجو دانشگاه ادیان و مذاهب ( از 1398/03/01 الی 1398/04/01 )
3. مراجعه مجدد به سامانه مذکور در تاریخ 1398/04/05 و اطلاع از تاریخ و زمان مصاحبه
4. حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب در تاریخ اعلام شده به‌ همراه مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه

چند تذکر مهم :

الف) داوطلبان محترم توجه داشته‌ باشند هر داوطلب مجاز است تنها در همان کد رشته محل که نتیجه قبولی برای ایشان در کارنامه سازمان ثبت شده است ثبت‌ نام نماید . بنابراین ثبت‌ نام براساس علاقه و یا ثبت‌ نام در سایر کد رشته‌ محل‌ های که مجاز نمی‌ باشند هیچ‌ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد نمود .

ب) آن‌ دسته از داوطلبان که در دو یا چند رشته محل در دانشگاه ادیان و مذاهب قبول شده‌ اند و تمایل به شرکت در مصاحبه همه این رشته‌ ها را دارند باید کلیه مدارک لازم برای مصاحبه را به تعداد جلسات مصاحبه تهیه نموده و بر اساس برنامه زمانی اعلام شده ضمن پرداخت نقدی هزینه مصاحبه دوم یا بیشتر در جلسات بعدی مصاحبه نیز شرکت نمایند .

ج) پذیرفته‌ شدگان محترم لازم است فرم شماره 1 را دریافت و تکمیل نموده و در زمان حضور برای مصاحبه به همراه سایر مدارک مثبت مراتب علمی و پژوهشی و مدارک مورد نیاز همراه داشته باشند .

 

برای دریافت فرم شماره 1 اینجا را کلیک کنید

برای دریافت اطلاعات مربوط به شهریه دکتری اینجا را کلید کنید

برای دریافت دفترچه ثبت نام و منابع مصاحبه دکتری اینجا را کلیک کنید

برای دسترسی به لینک ثبت‌ نام دانشگاه ادیان و مذاهب اینجا را کلیک کنید

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسایل آموزشی و پذیرش با شماره‌های ذیل تماس بگیرید .

( کارشناس پذیرش و ثبت‌ نام ) : ۳۲۸۰۲۶۱۰-۰۲۵ داخلی : ۱۰۳ پذیرش خانم‌ ها : داخلی ۱۸۰

تلفن تماس با موسسه هنر و اندیشه اسلامی : ۳۲۸۰۲۶۱۰-۰۲۵

همچنین به داوطلبان محترم توصیه می‌ شود برای اطلاع از برنامه درسی رشته مورد نظر اینجا کلیک نمایند و یا با تماس با داخلی مدیر و یا اعضاء هیئت علمی گروه مربوط نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند .

لینک تماس‌ های داخلی دانشگاه

منبع : دانشگاه ادیان و مذاهب

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )