ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

تغییر رشته های دانشگاه فنی و حرفه ای تا پایان سال

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ ای از تغییر رشته های دانشگاه فنی و حرفه ای تا پایان سال در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خبر داد .

ابراهیم صالحی عمران با اشاره به دروسی که در شورای برنامه ریزی سرفصل‌ های دروس بررسی می‌ شوند گفت : تاکنون حدود ۱۲ برنامه درسی در شورای مذکور بازنگری شده و قرار است تمام دوره‌ های دروس دانشگاه فنی و حرفه‌ ای بازنگری شود .

وی ادامه داد : کمیته‌ های برنامه ریزی در دانشگاه تشکیل شده و قرار است همه رشته‌ های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه‌ ای تغییر کنند ، امسال تمام سرفصل‌ های درسی دوره‌ های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته تغییر می‌ کنند .

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ ای خاطرنشان کرد : فایده اصلی برنامه درسی دانشگاه فنی و حرفه‌ ای این است که رویکرد حرفه‌ ای و شغلی دارد و ما این بار به صورت دقیق اعلام می‌ کنیم که دانشجو بعد از فارغ‌التحصیلی در یک رشته خاص وارد کدام حرفه می‌ شود .

وی ادامه داد : حتی دروس دوره آموزشی نیز رویکرد شغلی دارند و اولین بار است که آموزش عالی برنامه درسی مبتنی بر حرفه و شغل دارد و تغییر برنامه‌ های درسی همه بر اساس شغل ، حرفه و نیازهای دقیق بازار کار است .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )