ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

بورسیه کارشناسی ارشد مجارستان 2019

دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس مقطع کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2019 – 2020 موافقت کرد .

بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی ترجیحاً دکتری PHD در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2019 – 2020 موافقت کرد .

بر همین اساس و بنا به سیاست‌ های اعطایی بورس دولت‌ های خارجی علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://apply.stipendiumhungaricum.hu نسبت به ثبت نام اولیه در رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری (grad.saorg.ir) و رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ( edd.behdasht.gov.ir ) ، و اخذ کد 5 رقمی از سامانه فوق الذکر اقدام کنند .

ضروری است متقاضیان از طریق سامانه اطلاع رسانی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس Scholarship.Saorg.ir  نسبت به ثبت نام در سامانه جامع دانشجویی ( سجاد ) از تاریخ 11 دی ماه 97 برابر با 1 ژانویه 2019 تا پایـان وقـت اداری مـورخ 25 دی ماه 97 برابر با 15 ژانویه 2019 اقدام کنند .

بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد . این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد .

انتخاب متقاضیان برتر براساس سوابق تحصیلی ، نمره زبان انگلیسی ، سایر توانمندی های علمی و همچنین ارزیابی مصاحبه دانشگاه پذیرنده انجام می گیرد .

طبق سیاست های کلی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اصلاح ماده 35 معافیت تحصیلی مجلس شورای اسلامی مورخ 11 شهریور 96 در خصوص متقاضیان دیپلمه برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها را صرفاً محدود به دانشگاه های داخل کشور نموده است لذا بورس دولت های خارجی برای دوره های شروع از دیپلم ( کارشناسی و عمومی رشته های پزشکی ) در اولویت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نیست .

در سال جدید تحصیلی ، امکان درخواست مرخصی حتی برای ( یک یا دو ترم ) وجود نخواهد داشت . ضروری است متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور برای مقطع دکتری از تاریخ یک تیر 98 برابر با 2019.06.22 صرفا در دانشگاه‌ های گروه الف ( ممتاز ) و گروه ب ( خوب ) قابل مشاهده در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل ، ثبت نام رسمی کنند .

لذا مدارک صادره از دانشگاه‌ های گروه ج ( متوسط ) چنانچه پذیرش رسمی آنها پس از تاریخ یاد شده باشد ، صرفا تا مقطع کارشناسی ارشد قابل بررسی و ارزشیابی است .

منبع : مهر

 

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )