ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

بورسیه کارشناسی ارشد قبرس 2019

معاونت بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم از اعطای تعدادی بورس تحصیلی کارشناسی ارشد قبرس برای سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ خبر داد .

معاونت بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم اعلام کرد : نظر به اقدامات و تلاش‌های بعمل آمده ، دولت قبرس با اعطای تعدادی بورس در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه CYPRUS UNIVERSITY OF در رشته‌ های تحصیلی مختلف با همکاری کالج سلطنتی لندن برای سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ موافقت کرده است .

بر همین اساس و بنا به سیاست‌ های اعطایی بورس دولت‌ های خارجی علاقمندان می‌ توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی : ( https://www.msccis.ucy.ac.cy/ ) نسبت به ثبت نام اولیه در رشته‌ ها و دانشگاه‌ های مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری (grad.saorg.ir) و رشته‌ ها و دانشگاه‌ های مورد تأیید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ( edd.behdasht.gov.ir )، و اخذ کد ثبت نامی اقدام کنند .

ضروری است متقاضیان از طریق سامانه اطلاع رسانی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس Scholarship.Saorg.ir نسبت به ثبت نام در سامانه جامع دانشجویی ( سجاد ) تا پایان وقت اداری مورخ ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۸ برابر با ۳۱ می ۲۰۱۹ اقدام کنند .

بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد . این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه می‌ باشد و ارزیابی و تأیید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد .

انتخاب متقاضیان برتر بر اساس سوابق تحصیلی ، نمره زبان انگلیسی ، سایر توانمندی‌ های علمی و همچنین ارزیابی مصاحبه دانشگاه پذیرنده انجام می‌ گیرد .

طبق سیاست‌ های کلی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اصلاح ماده ۳۵ معافیت تحصیلی مجلس شورای اسلامی در خصوص متقاضیان دیپلمه برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌ ها را صرفاً محدود به دانشگاه‌های داخل کشور کرده است .

لذا بورس دولت‌های خارجی برای دوره‌ های شروع از دیپلم ( کارشناسی و عمومی رشته‌ های پزشکی ) در اولویت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نیست . در سال جدید تحصیلی ، امکان درخواست مرخصی حتی برای ( یک یا دو ترم ) وجود نخواهد داشت .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )