عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

بورسیه کارشناسی ارشد تایلند 2019

آژانس گسترش همکاری‌ های بین المللی ( TICA ) وزارت امور خارجه تایلند در ۱۸ رشته در مقطع کارشناسی ارشد بورس تحصیلی اعطا می کند .

مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت درباره بورس تحصیلی کشور تایلند TIPP- ۲۰۱۹ اطلاعیه داد .

در این اطلاعیه آمده است : « آژانس گسترش همکاری‌های بین المللی ( TICA ) وزارت امور خارجه تایلند نسبت به اختصاص سهمیه بورس در ۱۸ رشته در مقطع کارشناسی ارشد ( TIPP ۲۰۱۹ ) در پنج گروه « اقتصاد کفایی » ، « تغییرات اقلیمی » ، « امنیت غذایی » ، « سلامت عمومی » و « اهداف توسعه ماندگار » اقدام کرده است .

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.tica.thaigov.net مراجعه کنند . مهلت ارسال فرم های تقاضا تا ۳۱ مارس ۲۰۱۹ برابر ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ است .

تحصیل در دانشگاه‌ های مورد تائید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در صورتی که دوره منجر به اخذ مدرک تحصیلی شود و فرد متقاضی ارزشیابی مدرک تحصیلی خود در ایران باشد، همچنان الزامی است . »

منبع : مهر

خرید ادکلن

ارسال نظر