ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

بورسیه دکتری چین 2019

کشور چین برای سال تحصیلی 2019 – 2020 تعدادی از دانشجویان کشورمان را در مقطع تحصیلات تکمیلی با اولویت دانشجویان دکتری بورس می کند .

معاونت بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم اعلام کرد : نظر به اقدامات و تلاش های به عمل آمده ، دولت جمهوری خلق چین با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی ترجیحا دکتری PHD در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2019 – 2020 موافقت کرده است .

بر همین اساس و بنا به سیاست‌ های اعطایی بورس دولت‌ های خارجی علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس های اینترنتی ، www.campuschina.org و https://www.csc.edu.cn/studyinchina نسبت به ثبت نام اولیه در رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری (grad.saorg.ir) و رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ( edd.behdasht.gov.ir ) و اخذ کد ثبت نامی از سامانه فوق الذکر اقدام کنند .

ضروری است متقاضیان از طریق سامانه اطلاع رسانی اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس Scholarship.Saorg.ir نسبت به ثبت نام در سامانه جامع دانشجویی ( سجاد ) تا پایـان وقـت اداری مـورخ 9 اسفند ماه 97 برابر با 28 فوریه 2019 اقدام کنند .

پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد . این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه بوده و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقبا اعلام خواهد شد .

انتخاب متقاضیان برتر براساس سوابق تحصیلی ، نمره زبان انگلیسی ، سایر توانمندی های علمی و همچنین ارزیابی مصاحبه دانشگاه پذیرنده انجام می گیرد .

طبق سیاست های کلی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اصلاح ماده 35 معافیت تحصیلی مجلس شورای اسلامی درخصوص متقاضیان دیپلمه برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها را صرفا محدود به دانشگاه های داخل کشور کرده است .

بنابر این بورس دولت های خارجی برای دوره های شروع از دیپلم ( کارشناسی و عمومی رشته های پزشکی ) در اولویت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نیست . همچنین در سال جدید تحصیلی ، امکان درخواست مرخصی حتی برای ( یک یا دو ترم ) وجود نخواهد داشت .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )