ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

بورسیه دکتری موسسه آموزش عالی علوم شناختی 98

موسسه آموزش عالی علوم شناختی به تعدادی از پذیرفته شدگان رتبه های برتر آزمون دکتری 98 بورس تحصیلی اعطا می کند .

مقدمه :

با توجه به فراهم شدن اعتبارات لازم برای اعطای بورسیه تحصیلی به منظور جذب دانشجویان برتر علاقمند به تحصیل در حوزه علوم شناختی ، مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی به تعدادی از دانشجویان شرکت کننده در آزمون دکتری 1398 بورسیه تحصیلی اعطا می­کند و آیین نامه زیر به منظور تعیین ضوابط و ساماندهی آن به تصویب می­رسد .

ماده یک : به منظور تعیین ضوابط ، نظارت بر روند اعطای بورسیه تحصیلی و انتخاب واجدین شرایط و نیز جذب کمک های مردمی ، کمیته‌ای زیر نظر رئیس مؤسسه تشکیل می‌ گردد . اعضای کمیته متشکل از اشخاص حقیقی و حقوقی توسط رئیس هیأت امنا تعیین می ­شوند .

ماده دو : بورسیه تحصیلی در هرسال ( به شرط تأمین منابع ) به تعدادی از دانشجویان دوره دکتری ورودی همان سال تعلق می‌گیرد.

ماده سه : به منظور انتخاب دانشجویان واجد شرایط ، دو برابر تعداد نفرات لازم برای هر گرایش از علوم شناختی از رتبه­ های بالای کنکور ( نفرات اول تا دهم ) از سوی کمیته به مصاحبه دعوت می­ شوند و فردی که براساس سوابق تحصیلی و ویژگی های فردی شایسته‌ تر تشخیص داده شود برای دریافت بورسیه انتخاب می­ شود .

ماده چهار : کمیته موظف است در فاصله اعلام رتبه‌ های کنکور و انتخاب رشته دانشجویان ، گزینش نهایی واجدین شرایط را انجام دهد و به دانشجویان پذیرفته شده اطلاع دهد .

ماده پنج : انتخاب کمیته قطعی است و قابل تغییر نیست . در صورت عدم مراجعه فرد انتخاب شده و پایان زمان انتخاب رشته ، اعتبار بورسیه برای دوره­ های بعد ذخیره می­ شود و به فرد دیگری تعلق نخواهد گرفت .

ماده شش : تضمین اعطای بورسیه فقط برای سال اول است و برای سال های بعد منوط به شروط زیر خواهد بود :

الف) داشتن معدل حداقل هجده در مجموع نمرات نیمسال اول و دوم هر سال .

ب) حضور منظم و مستمر در کلاس ها و رعایت ضوابط علمی و اخلاقی مؤسسه .

ج) ارائه گزارش پیشرفت شش ماهه رساله ( برای دانشجویان دکتری ) همراه با نظریه استاد یا استادان راهنما به کمیته برای بررسی و تأیید .

تبصره یک : کمیته موظف است هرسال قبل از پایان تیر ماه واجدین شرایط برای ادامه دریافت بورسیه در سال بعد را اعلام کند .

تبصره دو : در صورتی که دانشجو شرایط ادامه استفاده بورسیه تحصیلی را از دست دهد ، بورسیه او قطع و دانشجو موظف به پرداخت شهریه سال بعد خواهد بود .

تبصره سه : کمیته بورسیه می‌ تواند شرایط جدیدی را برای اعطای بورسیه به دانشجویان ورودی سال های بعد وضع کند ، اما این شرایط شامل دانشجویان پذیرفته شده در سال های قبل نمی ­شود .

ماده هفت : بورسیه تحصیلی حداکثر به مدت 8 نیمسال برای دوره دکتری قابل پرداخت است و به هیچ وجه قابل تمدید نمی­ باشد و در صورت اتمام مدت مزبور ، دانشجو موظف به پرداخت هزینه­ های نیمسال های آتی خواهد بود .

ماده هشت : بورسیه تحصیلی فقط شامل هزینه شهریه ثابت و متغیر دانشجو خواهد بود و هزینه‌ های دیگر را در بر نمی‌ گیرد .

ماده نه : در صورت قطع بورسیه تحصیلی به دلیل عدم تحقق شرایط مندرج در ماده شش ، اعتبار مربوطه برای دانشجویان سال های بعد ذخیره می‌ شود .

منبع : موسسه عالی علوم شناختی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )