ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

بسته شدن پرونده پزشکی ذخیره دانشگاه آزاد 97

رئیس دانشگاه آزاد  محمد مهدی طهرانچی از بسته شدن پرونده پزشکی ذخیره دانشگاه آزاد 97 خبر داد .

رئیس دانشگاه آزاد در خصوص دانشجویان پزشکی این دانشگاه نیز گفت : موضوع پرونده بررسی مشکلات موجود در زمینه پذیرش دانشجویان پزشکی با نظارت مجلس ، سازمان بازرسی و وزارت بهداشت انجام شد .

وی افزود : این پرونده پایان یافته و در بررسی آن به دنبال رعایت عدالت و انصاف بودیم .

رئیس دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد : از پرونده های مورد بررسی ۱۰ درصد پذیرفته نشده اند ، چرا که تراز نمره آنها با رشته ای که قصد داشتند تحصیل کنند همخوانی نداشت ، بنابراین ما به این افراد اعلام کردیم که رشته دیگری را انتخاب کنند اما خود این افراد علاقه ای به انتخاب رشته دیگر نداشتند .

وی خاطرنشان کرد : افرادی که پذیرش آنها به دلیل تراز نمره دچار مشکل است در صورتی که درخواست کنند ، شهریه آنها پس داده می شود .

طهرانچی تصریح کرد : از مهرماه آینده هیچ رساله و پایان نامه ای انجام نخواهد شد ، مگر اینکه در سامانه پایش آزاد این دانشگاه بارگذاری شده باشد .

رئیس دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد : در دانشگاه به صورت جدی به دنبال تأسیس معاونت فناوری و نوآوری هستیم تا از این طریق بتوانیم برنامه های تجاری سازی کاربردی در دانشگاه داشته باشیم .

وی با اشاره به اینکه صندوق نوآوری و شکوفایی علیرغم بودجه خوبی که در اختیار داشت اما عملکرد خوبی نداشت ، گفت : امیدواریم در دوره جدید در این صندوق تحول ایجاد شود .

رئیس دانشگاه آزاد اظهارداشت : در دوره گذشته صندوق نوآوری و شکوفایی اصل بودجه این صندوق در بانک بود و از سود پولی که در بانک بود به شرکت ها تسهیلات ارائه می شد .

طهرانچی خاطرنشان کرد : دانشگاه آزاد برنامه دارد اولین صندوق کلان غیردولتی را راه اندازی کند که در این صندوق به شرکت هایی که در بورس هستند تسهیلات ارائه می دهد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )