ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

برگزاری دوره های توانمندسازی فضیلت های اخلاقی در مدارس دوره اول متوسطه

مسعود شکوهی مدیر کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش درباره تمهیدات آموزش و پرورش برای مقابله با آسیب های رفتاری در دانش آموزان همچون خشونت اظهار کرد: آسیب‌های اجتماعی همانند سایر کشور‌ها در کشور ما هم وجود دارد و معمولا اغلب افراد جامعه با آن روبرو و حتی دست به گریبان هستند و بخش‌های زیادی از آن به جامعه، خانواده و کیفیت تربیت برمی‌گردد.
وی با اشاره به اینکه این رفتار‌های آسیب رسان در افراد آسیب‌زا خواهد بود ، ادامه داد : برای بهبود شرایط و جلوگیری از آسیب های رفتاری در جامعه دوره‌هایی را برای کاهش و مقابله با آسیب های اجتماعی در نظر گرفتیم.
مدیر کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: این دوره‌های آموزشی به صورت حضوری و غیر حضوری برای همکاران، دانش‌آموزان و اولیا پیش بینی شده که خوشبختانه  دستورالعمل آن هم آماده و به استان‌ها ارسال شده است.

برگزاری دوره های فوق برنامه سبک زندگی در مدارس

شکوهی بیان کرد: با همکاری و حمایت  سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در درس تفکر و سبک زندگی محتوا‌های مختلفی برای مقابله با آسیب های اجتماعی از جمله خشونت در نظر گرفته شده است همچنین دوره‌های فوق برنامه با محوریت این موضوع در اختیار مربیان و مشاوران قرار داده شده است.
مدیر کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اجرای برنامه‌های جدید محتوای آموزشی در نظر گرفته شده برای مقابله با آسیب های اجتماعی تصریح کرد: این برنامه از سال  تحصیلی آینده برای دوره متوسطه اول اجرا خواهد شد.
شکوهی بیان کرد: این دوره‌های آموزشی  ۲۴ مهارت را مورد توجه قرار داده است همچنین  کتاب‌های آموزشی برای آن در نظر گرفته شده که طی چند مرحله و در ۲۳ هزار مدرسه و ۲۵ هزار کارگاه تبیین خواهد شد.

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )