ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

بررسی طرح جدید مجلس برای تغییر در شیوه برگزاری‌ کنکور سراسری

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی محمد بیرانوندی ، از طرح جدید نمایندگان مجلس برای تغییر در شیوه برگزاری کنکور سراسری خبر داد .

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در طرحی ، خواستار تغییر در شیوه برگزاری کنکور سراسری دانشگاه‌‌ ها شدند .

محمد بیرانوندی رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی از طرح جدید نمایندگان مجلس برای تغییر در شیوه برگزاری کنکور سراسری خبر داد و گفت : جمعی از نمایندگان مجلس با تهیه طرحی ، خواستار تغییر در شیوه فعلی برگزاری کنکور جهت پذیرش دانشجو در دانشگاه‌‌ های کشور شده‌اند که هنوز این طرح نهایی نشده است .

وی با اشاره به برخی جزئیات طرح نمایندگان برای تغییر در شیوه برگزاری کنکور ورودی دانشگاه‌ ها ، اظهار داشت : نمایندگان ، در این طرح خواستار این شده‌ اند که شرایط برگزاری کنکور برای داوطلبان به‌گونه‌ ای باشد که استرس کمتری به آن ها وارده شود ، البته نمی‌ توان نافی شرایط رقابتی کنکور جهت ورود به دانشگاه‌ ها باشیم .

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس تصریح کرد : طراحان طرح تغییر در شیوه برگزاری کنکور ورودی دانشگاه‌‌ ها در بخشی از این طرح خواستار این شده‌ اند که نمرات دو سال پایانی دوره متوسطه برای پذیرش در دانشگاه‌ ها مدنظر قرار گیرد تا استرس کمتری به خانواده‌ ها و داوطلبان وارد شود .

بیرانوندی در پایان خاطرنشان کرد : قرار است جلسه‌ای با حضور برخی اعضای کمیسیون آموزش مجلس و نیز آقای لاریجانی رئیس مجلس، درباره نهایی کردن طرخ تغییر در شیوه برگزاری کنکور داشته باشیم .

منبع تسنیم

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )