ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

بررسی سهمیه دانش آموزان سیل زده در کنکور سراسری 98

قائم‌ مقام وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد : هنوز هیچ تصمیمی در ارتباط با اختصاص سهمیه کنکور به دانش‌ آموزان مناطق سیل‌ زده مبنی پیش‌ بینی نشده است .
امیرعلی نعمت‌ الهی قائم‌ مقام وزیر و سرپرست مرکز امور هماهنگی ، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌ و پرورش در ارتباط با وضعیت کنکوری‌ های مناطق سیل‌زده ، اظهار کرد : طبق آخرین هماهنگی‌ های صورت گرفته ، کنکور در سراسر کشور در موعد مقرر برگزار می‌ شود که در تاریخ آن هیچ تغییری نخواهیم داشت .

وی افزود : وزیر آموزش و پرورش ، نماینده ویژه وزیر و سایر همکاران بنده پیگیر هستند تا بتوانند تسهیلاتی را به دانش‌ آموزان ارائه کنند ؛ ما در کنار تلاش‌ هایمان سعی در برگزاری اردو های دانش‌ آموزی و کلاس‌ های فوق‌العاده داریم تا دانش‌ آموزان بتوانند عقب‌ افتادگی‌ های تحصیلی را جبران کنند .

نعمت‌ الهی ادامه داد : تا این لحظه هیچ تصمیمی مبنی بر ارائه سهمیه کنکور به دانش‌آموزان سیل‌ زده گرفته نشده است و ما در وزارت آموزش و پرورش مُصر و پیگیر هستیم تا این اقدام انجام شود اما اختصاص سهمیه منوط به موافقت شورای سنجش و وزارت علوم است .

منبع : فارس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )