عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

بررسی جزئیات اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق سیل زده کنکور 98

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ابراهیم خدایی گفت : تسهیلات و اختصاص سهمیه برای داوطلبان مناطق سیل‌زده کشور برای کنکور سراسری ۹۸ در نظر گرفته شده است .

ابراهیم خدایی افزود : با توجه به شرایطی که سیل برای برخی از مناطق کشور ایجاد کرده است برای داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ تسهیلاتی به صورت سهمیه در نظر گرفته شد .

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد : این سهمیه به صورت مازاد بر ظرفیت است و به سهمیه آزاد خللی ایجاد نمی‌ کند .

وی یادآور شد : بر اساس آئین نامه اجرایی قانونی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی برای اختصاص سهمیه به زلزله زدگان به تصویب رسیده است این سهمیه به استان و استان‌های مجاور همان منطقه اختصاص داده می‌ شود .

خدایی گفت : مناطق سیل زده طبق قانون مصوب در شورای عالی انقلاب فرهنگی بر اساس اعلام وزارت کشور تعیین می‌شوند. همچنین به رشته‌ هایی سهمیه می‌دهیم که به پیشنهاد استانداری اعلام می‌ شود .

رئیس سازمان سنجش افزود : وزارتخانه‌ های علوم و بهداشت بر اساس آئین نامه اجرایی که در این زمینه وجود دارد ، عمل می‌ کنند .

منبع : مهر

خرید ادکلن

ارسال نظر