ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ایجاد رشته موسیقی ویژه دانش آموزان آسیب دیده بینایی برای نخستین بار در کشور

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، محسن غفوریان با اشاره به ایجاد رشته موسیقی ویژه دانش آموزان نابینا اظهار کرد : با توجه به برنامه های این سازمان در ایجاد رشته ­های مختلف در شاخه کاردانش و فنی و­ حرفه ­ای و به منظور فراهم ساختن بستر شکوفایی استعدادهای دانش ­آموزان با نیازهای ویژه و در جهت تامین استقلال فردی و اجتماعی از جمله دانش آموزان دارای آسیب ­بینایی پس از پیگیری های انجام شده ، برای اولین بار مجوز ایجاد رشته موسیقی ویژه دانش ­آموزان آسیب ­دیده­ بینایی دریافت شده است .
وی افزود : با حضور مسئولین سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور ، نمایندگان معاونت آموزش متوسطه وزارت متبوع ، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران و کارشناسان و مدیران اداره ، زوایای مختلف این برنامه از جمله فضا ، امکانات ، نیروی انسانی و سرفصل­های آموزشی مورد ارزیابی و بررسی مجدد قرار گرفت و با توجه به اقدامات صورت پذیرفته در سال تحصیلی 98-1397 رشته موسیقی در مجتمع آموزشی نابینایان شهید محبی تهران برای اولین بار راه­ اندازی خواهد شد .
غفوریان در پایان ابراز امیدواری کرد که این رشته بستر مناسبی را برای کسب مهارت های زندگی و اجتماعی و استقلال اقتصادی و اجتماعی این عزیزان فراهم آورد .

منبع : وزارت آموزش و پرورش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )