ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

انتشار کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی 98 – 99

لینک کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی 98 – 99 بر روی سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران فعال شد .

آزمون کتبی دوازدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۹۹ – ۹۸ دانشگاه علوم پزشکی تهران پنجشنبه ۹ اسفندبرگزار می شود .

ثبت نام در این آزمون در روزهای اول دی تا ۱۰ بهمن ۹۷ انجام شده است .

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته یکی از رشته های گروه های آزمایشی علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی می توانستند در این دوره ها شرکت کنند .

دانش آموختگان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری عمومی و تخصصی (Ph.D) از دانشگاه های سراسری و آزاد و غیره حق شرکت در آزمون را نداشتند .

حداکثر سن در زمان ثبت نام آزمون ۲۵ سال تمام است . ( صرفاً متولدین اول دی ماه ۱۳۷۲ و بعد از آن ) . تبصره : مدت زمان سربازی و طرح نیروی انسانی به حداکثر سن اضافه می‌ شود . معدل کل دیپلم باید ۱۸ و بالاتر و معدل مقطع کارشناسی باید ۱۶ و بالاتر باشد .

داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه دوازدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۹۹ – ۱۳۹۸ می توانند با مراجعه به سایت https://exam.tums.ac.ir و درج کد رهگیری خود به عنوان نام کاربری و کدملی به عنوان رمز عبور ، از کارت خود پرینت تهیه کنند .

 

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )