ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

انتشار اطلاعیه سازمان امور دانشجویان در ارتباط با شرایط ثبت نام ارز دانشجویی

سازمان امور دانشجویان در باره شرایط ثبت نام ارز دانشجویی اطلاعیه ای صادر کرد .

به نقل از سازمان امور دانشجویان ، طبق بخشنامه بانک مرکزی مبنای نرخ ارز درخصوص حواله های ارزی ، نرخ ارز حواله مندرج در سامانه معاملات الکترونیکی ارز (ETS) و در مورد اسکناس ، نرخ ارز اسکناس مندرج در سامانه مذکور است و ارز دانشجویی صرفا در بازه زمانی یک مهر 97 تا 29 اسفند 97 ، از مهر تا اسفند 1397  تعلق می گیرد .

باتوجه به تغییر سامانه ارزی از سامانه مشارکت دانشجویی ( نشا ) به سامانه جامع دانشجویی سجاد ، کلیه دانشجویان متقاضی در مرحله اول در سامانه جدید ( سامانه سجاد ) ثبت نام کرده و در مرحله بعدی درخواست ارز دانشجویی کنند .

طبق بخشنامه بانک مرکزی ، ارز دانشجویی به مقاطع دکتری ، کارشناسی ارشد تعلق می گیرد و برای مقطع کارشناسی ، تنها دانشجویانی که شروع به تحصیل آنها قبل از 31 اردیبهشت 97 بوده است ، می توانند درخواست کنند .

سازمان امور دانشجویان فقط موظف به تائید وضعیت تحصیلی دانشجویان بوده و مراحل و ضوابط پرداخت ارز ( نوع ، میزان و نرخ ) براساس دستور العمل های بانک مرکزی بر عهده بانک های عامل است .

با توجه به اینکه کلیه فرآیندها و خدمات به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه انجام می شود، نیازی به مراجعه حضوری نیست .

منبع : به گزارش خبرنگار مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )