ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

امکان تحصیل همزمان مدال آوران المپیاد علوم پزشکی

دانشجویان دارنده مدال های المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی می توانند در رشته آموزش پزشکی به صورت همزمان تحصیل کنند .

دبیرخانه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی شرایط ادامه تحصیل مدال آوران المپیاد علمی را اعلام کرد . بر اساس اعلام دبیرخانه المپیاد و هماهنگی های به عمل آمده درباره ادامه تحصیل مدال آوران المپیاد علمی ، دانشجویان مشمول بندهای اعلام شده مجاز به ادامه تحصیل همزمان در دوره کارشناسی ارشد مجازی رشته آموزش پزشکی هستند .

دارندگان مدال های طلا ، نقره و برنز انفرادی و گروهی حیطه « آموزش پزشکی » المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی و دارندگان مدال طلای انفرادی و گروهی سایر حیطه های المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی می توانند از امتیاز تحصیل همزمان استفاده کنند .

دبیرخانه دائمی المپیادهای علمی علوم پزشکی همچنین موضوعات یازدهمین المپیاد علوم پزشکی را اعلام کرد .

حیطه استدلال بالینی با موضوع بدخیمی‌ ها ( Malignancies ) ، حیطه آموزش پزشکی با موضوع « آموزش مبتنی بر توانمندی با تاکید بر پاسخگویی اجتماعی » ، حیطه تفکر علمی در علوم پایه با موضوع «پزشکی شخصی شده » ، حیطه سلامت و پزشکی انسانی با موضوع « همدلی » ، حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه‌ های هزاره سوم با موضوع « کسب و کار دانش بنیان » و حیطه مدیریت نظام سلامت با موضوع « مدیریت تغییر : تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی » از جمله حیطه‌های این دوره از المپیاد است .

یازدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی مرداد ماه سال ۹۸ برگزار خواهد شد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )