ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

امکان اعتراض به کلید سوالات آزمون دکتری 98

امکان اعتراض به کلید سوالات آزمون دکتری 98 تا 15 اسفند 97 وجود دارد .

کلید اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 98 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است و داوطلبان می توانند با انتخاب گروه امتحانی ، شماره پاسخنامه ، نوع دفترچه و عنوان دفترچه کلید مربوطه را مشاهده کنند . برای مشاهده دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون دکتری کلیک کنید .

کلید اولیه غیر قابل استناد است و پس از دریافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران ، کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد .

داوطلبان آزمون دکتری می توانند حداکثر تا تاریخ 15 اسفند 97 با مراجعه به سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی request.sanjesh.org و تکمیل فرم بررسی کلید سوالات آزمون دکتری سال 98 اقدام کنند .

نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت و فرم مربوطه دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد شد .

آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 98 در دوره های روزانه و شبانه دانشگاه ه ا، دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشگاه پیام نور ، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی ، پردیس های خودگردان دانشگاه ها روز جمعه سوم اسفند در 7 گروه و 245 کدرشته امتحانی ، 58 شهرستان و 104 حوزه امتحانی برگزار شد .

برای شرکت در آزمون تعداد 196 هزار و 437 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 84 هزار و 380 نفر زن و 112 هزار و 57 نفر مرد بودند . از تعداد 196 هزار و 437 داوطلب ثبت نام کننده ، تعداد 18 هزار و 858 نفر کارت دریافت نکردند و تعداد 177 هزار و 579 نفر کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 98 را دریافت کردند .

دفترچه سوالات آزمون (Ph.D) نیمه متمرکز سال 98 هریک از 245 کدرشته امتحانی در سایت سازمان سنجش منتشر شده است و از طریق لینک های مربوطه قابل دریافت است .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )