عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

امکان اصلاح شیوه نامه دکتری دانشگاه آزاد

اصلاحاتی در شیوه نامه دکتری دانشگاه آزاد با تاکید بر انجام تحقیقات کاربردی منطبق بر نیازهای کشور و تخصیص امتیاز ویژه برای این نوع پایان نامه و رساله ها انجام خواهد شد .

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر این که تولیدات علمی و رساله های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی باید در راستای نیازهای کشور باشد ، گفت : در جلسه شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی تاکید شد دانشجویان دوره دکتری بعد از پایان دوره آموزشی و قبولی در امتحان جامع ، عناوین رساله های خود را در قالب نظام پایش ( پژوهش اثر گذار یکپارچه شبکه ای ) انتخاب کنند .

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد : همچنین مقرر شد در جلسه بعدی شورای برنامه ریزی دانشگاه ، اصلاحاتی در شیوه نامه دوره دکتری با تاکید بر سوق دادن دانشجویان به سمت انجام تحقیقات کاربردی منطبق بر نیازهای کشور و تخصیص امتیاز ویژه برای این نوع پایان نامه و رساله ها انجام شود .

منبع : مهر

خرید ادکلن

ارسال نظر