ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

الزام اخذ واحدهای پیش نیاز دکتری دانشگاه آزاد 97

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : دروس جبرانی در مقطع دکتری باید در ترم های اول و دوم تحصیل گذرانده شود .

دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه دروس جبرانی در مقطع دکتری باید در ترم های اول و دوم تحصیل گذرانده شود ، اظهار داشت : واحد های دانشگاه آزاد اسلامی موظف هستند نسبت به این امر نظارت دقیق و جدی داشته باشند .

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به درخواست تعداد محدودی از دانشجویانی که دروس جبرانی خود را نگذارنده اند ، اما درخواست ثبت نام برای امتحان جامع دارند ، اشاره و تصریح کرد : در این جلسه به طور استثنا موافقت شد تا این دانشجویان در ترم جاری تا سقف 6 واحد درسی از دروس جبرانی خود را همزمان با امتحان جامع سپری کنند .

دکتر رهایی با بیان اینکه آزمون های زبان به دلیل وقفه ای که در برگزاری کلاس های زبان ایجاد شده ، به تاخیر افتاده است ، گفت : زمان برگزاری امتحان جامع دانشگاه آزاد اسلامی که قرار بود در آبان ماه سال جاری برگزار شود ، متناسب با پایان کلاس های زبان مشخص می شود .

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد : افرادی که در آزمون جامع دانشگاه آزاد اسلامی قبول شده اند ، اما در آزمون زبان موفق نبوده اند ، نتیجه آزمون جامع آنها تا پایان دوره جدید کلاس های زبان همچنان معتبر است .

منبع : روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )