ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

افزایش وام دانشجویی مقطع دکتری دانشگاه پیام نور

 معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: افزایش شهریه این دانشگاه در سال تحصیلی 97-98 از 15 درصد به 10 درصد کاهش یافت و وام دانشجویی در مقطع تحصیلی دکتری افزایش یافته است .

حسن علیزاده معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه شهریه این دانشگاه در سال تحصیلی 97-98 از 15 درصد با موافقت هیئت رئیسه به 10 درصد کاهش یافته است ، گفت : دانشجویان دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی97-98 نه تنها نسبت به دیگر دانشگاه ها شهریه کمتری خواهند داشت بلکه وام دانشجویی برای مقطع تحصیلی دکتری افزایش یافته است .

وی افزود : دانشگاه پیام نور با 3 بانک دولتی قرارداد بسته است که دانشجویان بتوانند تسهیلات 1/4 دهم درصدی برای پرداخت شهریه خود دریافت کنند به طوری که هر دانشجو با یک بار مراجعه به بانک می توانند شهریه مربوط به تمامی دوره تحصیل خود را با توجه به اینکه بانک‌‌ ها به سیستم « گلستان » دانشگاه متصل هستند ، بپردازد .

علیزاده درباره سقف پرداختی وام دانشجویی برای مقطع تحصیلی دکتری اضافه کرد :  با برنامه ریزی و همچنین در نظر گرفتن میزان نسبی شهریه برای مقطع دکتری 5 میلیون تومان است .

وی افزود : دانشجویان برای دریافت تسهیلات نیاز به یک ضامن معتبر دارند ، البته در صورت نیاز می توانند حساب مربوط به محل یارانه خود را به عنوان ضامن به بانک ارائه دهند .

معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور خاطر نشان کرد : یکی دیگر از اقدامات این دانشگاه کمک به دانشجویان بی بضاعت از طریق بنیاد علوی است البته باید به این نکته اشاره کنم که مجمع خیرین دانشگاه را تشکیل داده ایم که از نیم سال آینده یعنی مهر ماه 98 این دانشجویان را بورسیه تحصیلی خواهیم کرد . برای اطلاع از شهریه دکتری دانشگاه پیام نور 98 کلیک کنید .

منبع : فارس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )