ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

افزایش واحدهای برگزار کننده دوره حضوری تقویت زبان انگلیسی دانشگاه آزاد 97

واحدهای برگزار کننده دوره حضوری تقویت زبان انگلیسی دانشگاه آزاد برای دانشجویان دکتری افزایش یافت .

دکتر شاهانی اعلام کرد : « پیرو مصوبه شورای برنامه‌ ریزی آموزشی دانشگاه مورخ 97/1/21 و به منظور بهبود سطح زبان انگلیسی دانشجویان دوره دکتری تخصصی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری کلاس‌ های آمادگی زبان انگلیسی نموده است ، که شرط ورود به این کلاس‌ ها شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی و کسب حداقل نمره 200 از 1000 می‌ باشد . »

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اشاره کرد : « بنا به تقاضای مکرر دانشجویان دوره دکتری تخصصی به زودی کلاس های تقویت زبان انگلیسی برای این عزیزان بصورت حضوری علاوه بر تهران در سه شهر مشهد ، تبریز و شیراز نیز برگزار خواهد گردید که زمان تشکیل کلاس ها و نحوه ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد » .

وی افزود : « کلاس‌ های فوق به دو صورت حضوری و الکترونیکی برگزار می گردد و سه ترم به مدت یک ماه و نیم و 9 ساعت در هفته خواهد بود و در صورتی که میانگین نمرات کسب شده در آزمون‌ های پایان هر ترم آموزشی ، حداقل 50 باشد نمره مذکور به عنوان جایگزین نمره آزمون زبان EPT دانشجویان دوره دکتری تخصصی قابل پذیرش خواهد بود . » .

منبع : روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )