ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

افزایش مشمولین دریافت وام ویژه دکتری از مهر 97

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش مشمولین دریافت وام ویژه دکتری از مهر 97 خبر داد .

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت : در سال تحصیلی جدید دانشجویان تحت پوشش وام ویژه دکتری افزایش می یابد و تعداد بیشتری از دانشجویان می توانند از این وام استفاده کنند .

ذوالفقار یزدان مهر با اشاره به پرداخت وام ویژه دکتری در سال تحصیلی جدید گفت : در سال تحصیلی جدید نیز وام ویژه دکتری طبق روال گذشته پرداخت می شود .

وی درباره افزایش مبلغ وام ویژه دکتری افزود : مبلغی که به عنوان وام ویژه دکتری ارائه می شود همان بوده و تغییری نکرده است منتهی در سال جدید سعی کرده ایم منابع بهتری را برای وام ویژه دکتری پیش بینی کنیم تا دانشجویان بیشتری را پوشش دهیم .

یزدان مهر افزود : وام ویژه دکتری به منظور حمایت مالی از دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی در جهت انطباق با نیازهای اساسی کشور ، گسترش نهضت تولید علم ، حل علمی مشکلات کشور ، تقویت و تسهیل حضور و تلاش تمام‌ وقت دانشجویان دکتری در دانشگاه‌ ها ، پرداخت می‌ شود .

مبلغ وام برای تمام دانشجویان ماهیانه حدود 7 میلیون ریال است که پرداخت آن به صورت هر سه ماه یک بار به مبلغ 21 میلیون ریال صورت می‌ گیرد .

اخیرا رئیس سازمان امور دانشجویان نیز اعلام کرد : اعتبارات وام ویژه دانشجویان دکتری در حال حاضر به دو برابر افزایش یافته است .

منبع : خبرگزاری مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )