ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

افزایش شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

رئیس دانشگاه آزاد از افزایش 12 تا 16 درصدی شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99 خبر داد .

دکتر طهرانچی درخصوص سازوکارهای افزایش شهریه اظهار داشت : با توجه به‌اینکه بین ۱۸ تا ۲۰ درصد افزایش حقوق کارکنان به روش مجلس شورای اسلامی را خواهیم داشت که بخش قابل توجهی از بودجه ما را در بر می‌ گیرد و از طرفی هم سبد اقتصادی مردم به خاطر تورم کوچک شده است ، سعی می‌ کنیم افزایش شهریه را متناسب با رشته ها ، شهرهای مختلف و مناطق محروم با یک مدل کاملاً متنوع اعمال کنیم . در واقع بین ۱۲ تا ۱۶ درصد افزایش خواهیم داشت .

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد : واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در کل کشور را در ۴ سطح تقسیم بندی کردیم که کمترین افزایش شهریه شامل واحدهای مناطق محروم و کم برخوردار می‌ شود . در مجموع بین ۱۰ تا ۲۰ درصد و متوسط بین ۱۲ تا ۱۶ درصد افزایش خواهیم داشت .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره افزایش حقوق کارکنان گفت : حقوق کارمندان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با دولت متفاوت است ، چون دولت بر منابع دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی بر شهریه استوار است . همچنین‌ این دانشگاه پول نفتی ندارد و با توجه به شرایط سختی که در اقتصاد کشور پیش آمده ، باید در ابتدا افزایش شهریه را اعمال کنیم ، سپس سراغ افزایش حقوق برویم . امسال مدل ۴۰۰ هزار تومان به اضافه ۷ تا ۱۰ درصد را اعمال خواهیم کرد . در پایان خرداد ماه نیز احکام جدید را صادر و از ابتدای سال معوقه‌ ها را پرداخت می‌ کنیم .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )