ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

افزایش شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 – 99

رئیس دانشگاه آزاد از افزایش 12 تا 16 درصدی شهریه دکتری دانشگاه آزاد 98 – 99 خبر داد .

دکتر طهرانچی در خصوص ساز و کارهای افزایش شهریه اظهار داشت : با توجه به‌ اینکه بین ۱۸ تا ۲۰ درصد افزایش حقوق کارکنان به روش مجلس شورای اسلامی را خواهیم داشت که بخش قابل توجهی از بودجه ما را در بر می‌ گیرد و از طرفی هم سبد اقتصادی مردم به خاطر تورم کوچک شده است ، سعی می‌ کنیم افزایش شهریه را متناسب با رشته‌ ها ، شهرهای مختلف و مناطق محروم با یک مدل کاملاً متنوع اعمال کنیم . در واقع بین ۱۲ تا ۱۶ درصد افزایش خواهیم داشت .

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد : واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در کل کشور را در ۴ سطح تقسیم بندی کردیم که کمترین افزایش شهریه شامل واحدهای مناطق محروم و کم برخوردار می‌ شود . در مجموع بین ۱۰ تا ۲۰ درصد و متوسط بین ۱۲ تا ۱۶ درصد افزایش خواهیم داشت .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره افزایش حقوق کارکنان گفت : حقوق کارمندان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با دولت متفاوت است ، چون دولت بر منابع دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی بر شهریه استوار است . همچنین‌ این دانشگاه پول نفتی ندارد و با توجه به شرایط سختی که در اقتصاد کشور پیش آمده ، باید در ابتدا افزایش شهریه را اعمال کنیم ، سپس سراغ افزایش حقوق برویم . امسال مدل ۴۰۰ هزار تومان به اضافه ۷ تا ۱۰ درصد را اعمال خواهیم کرد . در پایان خرداد ماه نیز احکام جدید را صادر و از ابتدای سال معوقه‌ ها را پرداخت می‌ کنیم .

وی با تأکید براینکه به دنبال‌ ایجاد منابع درآمدی غیرشهریه‌ ای هستیم ، تصریح کرد : هفته گذشته از چند واحد دانشگاهی در استان اصفهان بازدید کردم . نزدیک به ۲۶ درصد از بودجه دانشگاه آزاد اسلامی از منابع غیر شهریه‌ ای تأمین می‌ شود . منابع دانش بنیان ، افزایش بهره وری ، استفاده بهینه از فضاها ، امکانات ورزشی و … می‌ تواند درایجاد منابع درآمدی غیر شهریه‌ ای تأثیرگذار باشد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )