ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

افزایش شهریه دانشگاه های غیرانتفاعی در سال 97

علی آهومنش رئیس اتحادیه موسسات غیرانتفاعی از افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی شهریه موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی برای سال تحصیلی جدید خبر داد .

علی آهومنش رئیس اتحادیه موسسات غیرانتفاعی در خصوص افزایش شهریه این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید گفت : از سال تحصیلی 92- 93 وزارت علوم تعیین شهریه را برعهده هیئت امناء موسسات غیرانتفاعی قرار داد که در این باره خود دانشگاه به صورت مستقل در این خصوص تعیین تکلیف کنند .

وی ادامه داد : از این سال به بعد در 395 موسسه آموزش عالی و غیرانتفاعی هیچ افزایش شهریه ای نداشتیم ولی امسال با تصویب هئیت امنا افزایشی 10 تا 15 درصدی برای شهریه داریم .

رئیس اتحادیه موسسات غیر انتفاعی تصریح کرد : این آئین نامه افزایش قیمت ، برای دانشجویان جدید الورود قابل اجرا است ولی برای دانشجویان قدیمی تغییری در شهریه ثابت نداریم ولی شهریه متغیر 10 تا15 درصد افزایش پیدا می کند .

راه اندازی رشته های جدید در دانشگاه غیرانتفاعی از مهرماه امسال :
آهومنش در ادامه به راه اندازی چند رشته جدید در این دانشگاه اشاره کرد و گفت : این طرح به تصویب شورای گسترش رسیده است و بالغ بر 1200 رشته جدید در4 مقطع تحصیلی کاردانی ، کارشناسی ،کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه غیرانتفاعی از سال تحصیلی جدید راه اندازی می شود .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )