عضویت

ورود

رمزتان را گم کرده اید؟

رمز خود را فراموش کرده اید؟ایمیل خود یا نام کاربری خود را وارد کنید و ما یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز برای شما ارسال میکنیم.


ورود

عضویت

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

افزایش اعتبارات وام ویژه دکتری 97 – 98

اعتبارات وام ویژه دکتری 97 – 98 در حال حاضر به دو برابر افزایش یافته است .

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت : خوشبختانه اعتبارات وام ویژه دانشجویان دکتری در حال حاضر به دو برابر افزایش یافته است .

دکتر مجتبی صدیقی به تشریح و تبیین اقدامات انجام شده در حوزه سازمان امور دانشجویان طی یک سال گذشته اشاره کرد و گفت : تامین امکانات رفاهی مناسب برای دانشجویان با هدف احترام به کرامت انسانی دانشجو ، افزایش اعتبارات وام دانشجویان و وام ویژه دکتری ، کمک به اجرای احداث خوابگاه‌ های دانشجویی با پرداخت یارانه سود بانکی از طریق بخش خصوصی و اعمال سیاست‌ های تشویقی و تنبیهی در باز پرداخت‌ ها از جمله اقدامات انجام شده توسط سازمان امور دانشجویان طی یک سال گذشته بوده است .

وی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در وام‌ های دانشجویی طی سال‌ های اخیر ، افزود : وام‌ های روزانه دانشجویان 23 درصد و اعتبار هزینه شده برای وام‌ های ویژه دکتری دو برابر افزایش و اعتبار وام‌ های شهریه دانشجویان 5 درصد کاهش نسبت به سال مشابه داشته‌ اند .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

ارسال نظر