ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه یزد 98

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه یزد برای سال تحصیلی 98 – 99 اعلام شد .

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه یزد اسامی پذیرفته شدگان به شرح ذیل اعلام می شود . لازم به ذکر است کسانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه یزد را دارند باید فرم تکمیل شده الف را همراه با تصویر شناسنامه و آنانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه یزد ندارند باید درخواست انصراف خود را با تکمیل فرم انصراف تا تاریخ 1398/04/31 به آدرس پست الکترونیک مرکز استعداد درخشان دانشگاه یزد به آدرس talented-std@offices.yazd.ac.ir ارسال و یا به صورت حضوری تحویل مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه واقع در ساختمان شهید احمدی روشن نمایند . بدیهی است به درخواستهای انصراف بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد .

 

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه یزد سال تحصیلی 98 – 99 کلیک کنید . 

 

لازم به ذکراست ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد ، همزمان با پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد توسط آزمون سازمان سنجش خواهد بود و در صورتیکه هر کدام از افراد اصلی انصراف دهند افراد ذخیره جایگزین آنها خواهند شد . بدیهی است ثبت نام قطعی پس از پذیرش علمی و تائید سازمان سنجش و تائید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجو مستقر در سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود .

 

پذیرفته شدگان می توانند برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص نحوه انصراف به سایت این دانشگاه به سایتن این دانشگاه به آدرس yazd.ac.ir مراجعه نمایند .

منبع : دانشگاه یزد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )