ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس 98

نتایج دعوت به مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس 98 اعلام شد .

بر اساس اطلاعیه دانشگاه تربیت مدرس ، کلیه داوطلبانی که طبق فراخوان پذیرش دانشجو ازطریق آیین نامه پذیرش دکتری بدون آزمون سال 1398 این دانشگاه شده اند ، ضروری است برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه جامع دانشگاهی ( گلستان ) دریافت کرده اند وارد سامانه مذکور شده و از منوی ثبت نام ← دانشگاه تربیت مدرس ← پذیرش برگزیدگان علمی دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس ، لینک آخرین وضعیت داوطلب را انتخاب نمایند و از وضعیت بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی خود به شرح زیر مطلع شوند :

1- داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی ( گلستان ) “ تایید ” اعلام شده است مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی ( بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی هستند و ضروری است نسبت به تکمیل فرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۸ اقدام و گواهی مربوط به ثبت نام را دریافت نمایند .

ارائه گواهی ثبت نام ، اصل کارت ملی ، توصیه نامه ( های ) علمی از اساتید دوره کارشناسی ارشد ( در صورت امکان ارائه و در قالب فرم مربوط به صورت محرمانه در پاکت دربسته که بایستی یکی از آنها از استاد راهنمای دوره باشد ) و کلیه مدارکی که داوطلبان در هنگام ثبت نام در سامانه مذکور بارگزاری کرده اند در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی ضروری است .

داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام نکرده و گواهی ثبت نام الکترونیکی را دریافت نکرده باشند مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نخواهند بود .

2- داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی ( گلستان ) “ مشروط ” اعلام شده است مجاز به شرکت در مصاحبه دکتری نمی باشند ، لیکن به منظور مساعدت، صرفا در صورت رفع نقص مدارک ارسالی در سامانه مذکور حداکثر تا پایان روز جمعه مورخ ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۸ و تغییر وضعیت آنها از “ مشروط ” به “ تایید ” امکان انتخاب زمینه تحقیقاتی و دریافت گواهی ثبت نام برای این دسته از داوطلبان تا روز دوشنبه مورخ ۲۰ خردادماه ۹۸ فراهم خواهد شد . در صورت عدم رفع نقص ، رسیدگی به درخواست داوطلبان ذی ربط مقدور نیست و مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نخواهند بود .

3- داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی ( گلستان ) “ عدم تایید ” اعلام شده است ، طبق ضوابط و مقررات و فراخوان پذیرش منتشره حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده اند و یا اینکه در مهلت مقرر نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و بارگزاری مدارک الزامی اقدام نکرده اند ؛ لذا از فهرست داوطلبان واجد شرایط پذیرش حذف شده اند .
1- جلسه آزمون شفاهی کلیه رشته گرایش های این دانشگاه در روزهای ۲۵ الی ۲۹ خردادماه ۱۳۹۸ برگزار می شود .

۲- برنامه دقیق زمانبندی وراهنمای آزمون شفاهی ( مصاحبه ) هر رشته / گرایش روز یکشنبه مورخ ۱۹ خردادماه ۹۸ در وبگاه دانشگاه تربیت مدرس ، بخش آموزش به نشانی http://www.modares.ac.ir/edu در اطلاعیه بعدی منتشر خواهد شد .

توجه : داوطلبان بایستی صرفا از طریق اطلاعیه ای که از طریق وبگاه دانشگاه ، بخش آموزش منتشر خواهد شد تاریخ و ساعت برگزاری جلسه آزمون شفاهی خود را مشاهده نمایند . دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از طرق دیگر ندارد و عدم مراجعه داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه مقدور نخواهد بود .

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس 98

منبع : دانشگاه تربیت مدرس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )