ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اعلام نتایج دعوت به مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر 98

نتایج دعوت به مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر 98 اعلام شد .

افراد نامبرده در فایل زیر لازم است با مراجعه به سایت دانشکده مربوطه و اطلاع از زمان و دعوت در مصاحبه دکتری ، با همراه داشتن مدارک بارگذاری شده در سیستم و گواهی ثبت نام غیر حضوری و مدرک تعیین سطح زبان انگلیسی ( صرفاً کسانی که مدرک زبان ندارند ) ، طبق زمان بندی اعلام شده توسط دانشکده ها برای شرکت در مصاحبه به دانشکده ی مربوطه مراجعه نمایند .

توجه ضروری : داوطلبان فاقد مدرک زبان انگلیسی که به مصاحبه دعوت می گردند ، ضروری است از طریق مرکز آموزش های آزاد دانشگاه (http://stt.kntu.ac.ir) نسبت به تعیین سطح زبان انگلیسی خود اقدام نموده و پیش از برگزاری جلسه مصاحبه ، گواهی تعیین سطح صادر شده را اخذ و در جلسه مصاحبه ارائه نمایند .

همچنین یادآوری می نماید این مدرک تنها برای تعیین سطح در روز مصاحبه بوده و جایگزین مدرک زبان که در فراخوان اولیه اعلام شده ، نمی باشد .

بنابر این ، این دسته از افراد علاوه بر گواهی تعیین سطح ارائه شده در روز مصاحبه می بایست مطابق مهلت مقرر مورد اشاره در فراخوان نسبت به ارائه مدرک زبان نیز اقدام نمایند .

 

برای دریافت اسامی پذیرفته شدگان کلیک کنید

 

منبع : دانشگاه خواجه نصیر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )