ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اعلام میزان وام شهریه تحصیلی دانشگاه پیام نور 98

میزان وام شهریه تحصیلی دانشگاه پیام نوردر سال 98 اعلام شد .

معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نورگفت : وام شهریه تحصیلی با کارمزد یک و 4 دهم درصد ، به تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور حتی دانشجویان بدهکار در سنوات گذشته تعلق می گیرد .

حسن علیزاده رفع مشکلات اقتصادی و فراهم کردن امکان ادامه تحصیل برای تمامی دانشجویان را به ویژه در مناطق کم برخوردار را مهم ترین اولویت امسال این دانشگاه عنوان کرد و گفت : دانشگاه در اقدامی جدید امکان اختصاص تسهیلات وام شهریه را برای دانشجویان بدهکار در سنوات گذشته نیز فراهم کرده و این دسته از دانشجویان می توانند با مراجعه به بانک های انصار و قرض الحسنه مهر ایران از وام شهریه تحصیلی برخوردار شوند .

وی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور نسبت به دیگر دانشگاه های شهریه بگیر کمترین میزان شهریه تحصیلی را اخذ می کند ، افزود : دانشجویان با استفاده از وام شهریه می توانند ضمن پرداخت شهریه کامل تحصیلی خود ، در بازه طولانی 48 ماه نسبت به بازپرداخت اقساط وام تحصیلی اقدام کنند .

لازم به ذکر است ، متوسط شهریه هر ترم دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی 650 هزار تومان ، در مقطع کارشناسی ارشد 2 میلیون و 200 هزار تومان و در مقطع دکتری تخصصی 7 میلیون تومان است .

منبع : فارس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )