ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اعلام منطقه هشت آمایشی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

مصاحبه‌ دکتری دانشگاه آزاد 97 همه رشته‌ های استان‌ هرمزگان ، کرمان و سیستان و بلوچستان و پردیس‌ های علوم و تحقیقات و پردیس‌ های بین المللی قشم و کیش در واحد کرمان به عنوان منطقه آمایشی 8 انجام می‌ شود .

عضو شورای برنامه‌ ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی استان کرمان دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه‌ ریزی ماتریسی دانشگاه برای مصاحبه‌ های دکتری خبر داد .

دکتر محمد مهدی فروغی گفت : مصاحبه‌ های همه رشته‌ های دوره دکتری استان‌ های هرمزگان ، کرمان و سیستان و بلوچستان در واحد کرمان انجام می‌ شود .

وی افزود : همچنین مصاحبه همه رشته‌ های موجود در پردیس‌ های علوم و تحقیقات و پردیس‌ های بین المللی قشم و کیش در کرمان انجام خواهد شد . مجموعا در منطقه آمایشی هشت ، 74 رشته گرایش وجود دارد .

عضو شورای برنامه‌ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی استان کرمان دانشگاه آزاد اسلامی گفت : کمیته‌ های انجام مصاحبه از اساتید مرتبه استادیار به بالا تشکیل شده‌ اند . همچنین اساتید دانشگاه های دولتی نیز در کمیته‌ های مصاحبه حضور دارند .

فروغی از برنامه‌ریزی ماتریسی در مناطق آمایشی برای انجام مصاحبه‌ دکتری دانشگاه آزاد 97 خبر داد و افزود : به گونه‌ ای برنامه‌ ریزی شده است که اگر داوطلبان در 5 منطقه آمایشی مصاحبه داشته باشند هیچ یک با دیگری تداخل ندارد .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )