ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اعلام رشته محل های جدید آزمون دکتری 98

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش رشته‌ های جدید آزمون دكتری سال 98 منتشر شد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

بدین‌ وسیله به اطلاع داوطلبانی كه بر اساس كارنامه اولیه آزمون دكتری 1398 مجاز به انتخاب رشته دکتری گردیده‌ اند ، می‌ رساند : با توجه به اعلام كدرشته‌ محل‌ های جدید به شرح زیر و تایید دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، مقرر گردید وضعیت علمی داوطلبان واجد شرایط بررسی و افرادی كه حدنصاب نمره علمی لازم را دارا می‌ باشند ، معرفی شوند . لذا از كلیه داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان برایمصاحبه دکتری قرار گرفته اند ، دعوت می‌ نماید در صورت تمایل بر اساس برنامه زمانی انجام مصاحبه ( مندرج در این اطلاعیه ) و متن اطلاعیه مورخ 98/02/31 مندرج در سایت این سازمان به دانشگاه های ذیربط مراجعه نمایند . به كلیه داوطلبان توصیه می‌ گردد قبل از مراجعه برای شركت در مصاحبه ، ابتدا به سایت دانشگاه مربوط مراجعه تا در صورت تغییر برنامه زمانی انجام مصاحبه ، بر اساس برنامه زمانی مندرج در سایت دانشگاه به منظور مراحل ارزیابی تخصصی اقدام نمایند .

تذکر مهم : داوطلبانی که اسامی آنها در ذیل این اطلاعیه اعلام گردیده در صورت تمایل ضمن شرکت در مراحل مصاحبه برای تعیین اولویت و درج کد رشته محل های ذیل در فرم انتخاب رشته خود در تاریخ 98/05/01 به سایت این سازمان مراجعه و بر اساس توضیحاتی که اعلام می شود اقدام لازم را در این خصوص به عمل آورند در غیر این صورت در رشته محل های مربوط گزینش نخواهند شد .

لیست رشته محل های جدید به شرح زیر است :

 

اعلام رشته محل های جدید آزمون دکتری 98

 

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه دکتری 98 در رشته محل های جدید کلیک کنید .

منبع : سازمان سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )