ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اعلام حداکثر میزان شهریه مدارس غیردولتی

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی ، حداکثر میزان شهریه مدارس غیردولتی را در مقاطع اول ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم اعلام کرد .

مجتبی زینی‌ وند رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی درحاشیه مراسم رونمایی از سامانه ثبت شکایات و تلفن گویای سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت ­‌های مردمی در جمع خبرنگاران در راستای وضعیت شهریه سال آینده مدارس غیردولتی گفت : میزان شهریه مدارس غیردولتی استان‌ های تهران و البرز از امروز در سامانه مشارکت‌ ها قابل مشاهده است و حداکثر شهریه در مقاطع تحصیلی مختلف در دوره ابتدایی ۹ میلیون و۴۰۰ هزار ، برای متوسطه اول ۱۱ میلیون و در متوسطه دوم ۱۵ میلیون تومان تعیین شده است .

زینی‌ وند افزود : افزایش شهریه مدرسه به مدرسه و منطقه به منطقه متفاوت است و متناسب با الگو های شهریه که سرفصل های ماده ۱۶ قانون بوده است ، افزایش شهریه را اعلام می‌ کنیم ؛ میزان افزایش شهریه برای سال تحصیلی آینده از حدود ۶ درصد تا میزان نرخ رسمی تورم که توسط بانک مرکزی اعلام می‌ شود ، نوسان دارد و بیش از این مبلغ افزایشی وجود نخواهد داشت .

وی بیان کرد : حدود ۲۰۰ مدرسه اطلاعات خود را در سامانه شهریه وارد نکردند و سال‌ های قبل این روال وجود داشت که معمولا بعد از اعلام شهریه مبلغ سقف افزایش را نیز دریافت می‌ کردند اما امسال به طور جدی وارد موضوع شدیم و بر اساس آن مدارسی که اطلاعات وارد نکردند ، اجازه افزایش شهریه ندارند و باید مطابق سال گذشته شهریه دریافت کنند.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی افزود : با توجه به اتصال سامانه مشارکت‌ ها و سامانه سناد ، مدرسه‌ ای که اطلاعات مشخص نکرده باشد ، قطعا در سامانه سناد هم اجازه ثبت نام ندارد به همین دلیل تا پایان خرداد ماه به این مدارس فرصت می‌ دهیم تا اطلاعات شهریه را وارد کنند .

وی درباره تعیین نرخ شهریه سایر استان‌ ها گفت : نرخ شهریه مدارس سایر استان‌ها به تدریج اعلام می‌ شود و حداکثر تا ۱۵ خرداد ماه شهریه تمام مدارس اعلام خواهد شد .

منبع : فارس

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )