ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اطلاعیه کاهش حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری 98

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص معرفی افراد در برخی از كدرشته محل‌ های دانشگاه های تهران ، صنعتی شریف ، شهید بهشتی و گیلان در آزمون دكتری سال 1398 منتشر شد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

بدین‌ وسیله به اطلاع داوطلبانی كه بر اساس كارنامه اولیه آزمون دكتری «Ph.D» نیمه‌ متمركز سال 1398 مجاز به انتخاب رشته دکتری گردیده و كدرشته محل‌های انتخابی خود را در سایت اطلاع‌ رسانی این سازمان ثبت نموده‌ اند ، می‌ رساند : باتوجه به مكاتبه دانشگاه های تهران ، شهید بهشتی ،صنعتی شریف و گیلان درخصوص كاهش حدنصاب نمره علمی بعد از اعلام اسامی معرفی شدگان برای انجام مراحل مصاحبه دکتری و ارزیابی تخصصی در تعدادی از رشته‌ محل‌‌ های مورد پذیرش در آزمون مذكور ، بدین وسیله به اطلاع كلیه متقاضیان كدرشته محل‌های مندرج در زیر می‌ رساند كه كارنامه انتخاب رشته دکتری این دسته از متقاضیان باتوجه به حدنصاب جدید ، اصلاح و بر روی سایت این سازمان قرار داده شده است . لذا داوطلبان ذی نفع می‌ بایست با توجه به كارنامه اصلاح شده جدید و براساس برنامه زمانی انجام مصاحبه و متن اطلاعیه مورخ 98/02/31 مندرج در سایت این سازمان به دانشگاه های ذی ربط مراجعه نمایند .

منبع : سازمان سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )