ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اطلاعیه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

سازمان سنجش اطلاعیه ای در خصوص زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 به همراه نحوه و شرایط ثبت نام این آزمون منتشر کرد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌ نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1397( نوبت نوزدهم ) می‌ رساند که ثبت‌ نام برای شرکت در آزمون مذکور از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان از روز یکشنبه 97/07/29 آغاز و در روز یکشنبه 97/08/06 پایان می‌ پذیرد ؛ لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌ نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی به شرح ذیل هستند ، می‌ توانند در آزمون مذکور ثبت‌ نام و شرکت نمایند .

شرایط ثبت‌ نام :

الف ) هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه ‌فقط می‌ تواند در یک کدرشته‌ امتحانی ( بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 )‌، ثبت‌ نام‌ و در امتحان مربوط شرکت‌ نماید .

ب ) داوطلبان لازم است که پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما ، به ‌منظور ثبت‌ نام‌ شخصاً به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌ نامی اینترنتی اقدام نمایند.

ج ) ثبت‌ نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون ‌سال 1397 به روش ذیل امکان‌ پذیر است :

1- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان برای تهیه کارت اعتباری ثبت نام ( سریال 12 رقمی ) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام .

2- تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام .

3- آماده نمودن مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌ نام .

4- ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در زمان مقرر (97/07/29 لغایت 97/08/06).

4- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 به صورت اینترنتی انجام می‌ شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌ های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است ، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌ رسانی مذکور و پرداخت مبلغ 700.000 (هفتصد هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون اقدام نمایند .

د‍ ) تذکرات‌ مهم :

1- مندرجات فرم تقاضانامه باید دقیق و صادقانه تکمیل شود .

2- مسؤولیت‌ صحت‌ کلیه‌ مندرجات‌ تکمیل‌ شده‌ (مندرجات‌ فرم‌ تقاضانامه) به‌ عهده‌ داوطلب‌ خواهد بود .

3- پس از پایان مهلت مرحله ویرایش اطلاعات تقاضانامه ، اعمال هیچ‌گونه تغییری در مندرجات فرم‌ تقاضانامه‌ ثبت‌نام امکان‌پذیر نیست ؛ بنابراین،‌ داوطلب‌ باید در زمان تکمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را به کار گیرد .

4- هر موقع‌ مشخص‌ شود که‌ داوطلب ،‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ یا واجد یکی‌ از شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌ راهنما نیست ، در هر مرحله‌ای‌ از آزمون‌ ( ثبت‌نام‌ ، شرکت‌ در آزمون‌ ، پذیرفته‌شدن‌ ، حین‌ تحصیل‌ در دانشگاه ‌و …) محروم‌ خواهد شد .

دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی :

به داوطلبان توصیه می‌ شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام ، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش‌ نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی این سازمان، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم‌افزاری ثبت‌نام وارد نمایند. راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم‌افزاری ثبت‌ نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می‌ توانند به این راهنما مراجعه نمایند . ضمناً داوطلبان لازم است که در درج اطلاعات ثبت‌ نام دقت نمایند. بدیهی است که در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت‌ نام با مدارک داوطلب، در صورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی ( کان لم یکن ) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد .

زمان توزیع کارت اینترنتی ، برگزاری و محل آزمون :

براساس برنامه زمانی پیش‌ بینی شده، آزمون کارشناسی‌ ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 ( نوبت نوزدهم ) در روز جمعه مورخ 97/09/23 برگزار خواهد شد . داوطلبان لازم است که از روز چهار‌شنبه مورخ 97/09/21 لغایت روز پنجشنبه مورخ 97/09/22 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت ورو به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند . محل آزمون داوطلبان براساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 28 تقاضانامه تعیین می‌ گردد ؛ لذا مقتضی است که داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 5 دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌ نام اقدام نمایند .

نـکات و توصیه‌ های‌ مـهم‌ :

1) با توجه به تأثیر 20 درصدی معدل دوره‌ کارشناسی ، اکیداً توصیه می‌گردد که داوطلبان، معدل دوره کارشناسی خود را با توجه به توضیحات مندرج در دفترچه با دقت درج نمایند. شایان ذکر است که معدل کارشناسی تراز شده و میانگین وزنی آنها تأثیر بیست درصدی در نمره کل داوطلبان خواهد داشت .

2) اگر از طریق کافی‌ نت اقدام به ثبت‌ نام می‌ نمایید ، تأکید می‌شود که تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت‌ نامی را شخصاً انجام دهید و یا بر انجام امور مربوط ، در کافی‌ نت نظارت مستقیم داشته باشید .

3) با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی ، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان ( این موضوع برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است ) تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی ، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری بجای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی ، فردبه عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد .

4) توصیه‌ می‌ شود که داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه ، دریافت شماره پرونده 6 رقمی و کدپیگیری 16 رقمی ، یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و مندرجات آن را کنترل نموده و نزد خود نگهداری نمایند .

5) هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک سنجش‌ ( هفته‌ نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌ ) ، پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد .

6) در صورت‌ لزوم‌ ، داوطلبان می‌توانند از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی ( غیرحضوری ) سازمان اقدام نموده و یا در ساعات اداری با شماره تلفن گویای : 42163- 021 با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ نمایند .

منبع : سازمان سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )