ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اطلاعیه جزئیات ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

دانشگاه آزاد با انتشار اطلاعیه از جزئیات ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 برای ورودی بهمن ماه خبر داد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

بر اساس مصوبه جلسه شانزدهم شورای سنجش و پذيرش مورخ 97/10/12 بدینوسيله به اطلاع متقاضیان تحصيل در رشته‌های دارای پذیرش صرفاًبر اساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می رساند کلیه متقاضیان می توانند از روز دوشنبه1 بهمن ماه لغایت شنبه 13 بهمن ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97 را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در خصوص انتخاب رشته ، در صورت تمایل و داشتن شرایط ثبت نام بدون آزمون آزاد 97 بعد از تهیه کارت اعتباری ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان در این سامانه مجاز به انتخاب یک رشته در حداکثر 20 محل دانشگاهی خواهند بود.

شایان ذکر است نتایج این دوره ، نیمه دوم بهمن ماه اعلام خواهد شد .

توجه متقاضیان را به نکات ذیل جلب می نماید :

1- گزینش دانشجو در این مرحله صرفاً  بر اساس سوابق تحصیلی ( معدل کل دیپلم ) صورت خواهد گرفت .

2- داشتن دیپلم در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای یا کار و دانش یا دیپلم سه ساله متوسطه نظری یا دیپلم کامل چهار ساله نظام قدیم متوسطه.

3- دیپلمه های شاخه های کار و دانش ، فنی و حرفه ای و هنرستان نظام قدیم صرفاً مجاز به انتخاب یکی از رشته های کاردانی متناسب با نوع دیپلم خود طبق جدول مربوطه در دفترچه راهنمای ثبت نام می باشند .

4- هر متقاضی با توجه به مدرک پایان دوره متوسطه خود در شاخه های فنی و حرفه ای ، کار و دانش و یا دیپلم چهار ساله نظام قدیم ، تنها مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی برای ثبت نام در دوره کاردانی پیوسته می باشد . لازم به ذکر است رشته تربیت بدنی از این قاعده مستثنی می باشد و متقاضیان می توانند در صورت تمایل این رشته را به عنوان رشته تحصیلی انتخاب نمایند .

5- تطابق رشته فارغ التحصیلی داوطلبان در دوره متوسطه با رشته انتخابی در دوره کاردانی پیوسته ، در محل دانشگاهی مربوطه صورت خواهد پذیرفت لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می گردد شرط تطابق رشته ( مطابق جدول صفحات 11 الی 14 دفترچه راهنما ) را در انتخاب خویش لحاظ دارند .

6- بر اساس ضوابط و مصوبات مربوط هر داوطلب می تواند بر اساس شرایط خود ، متقاضی یکی از سهمیه های مصوب مندرج در دفترچه راهنما شود .

7- داوطلبان لازم است معدل کل دیپلم خود را دقیقاً مطابق معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی درج نمایند چرا که در صورت مغایرت اعلامی با معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی از ثبت نام و ادامه تحصیل فرد جلوگیری خواهد شد و قبولی آنها لغو می گردد .

8- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام برای هر رشته تحصیلی به عهده داوطلب می باشد و موضوع خلاف یا عدم رعایت ضوابط و شرایط ( سهوی یا عمدی ) حتی پس از قبولی فرد در این مرحله پذیرش و یا هر مرحله از تحصیل مشخص شود قبولی وی در دانشگاه (( کان لم یکن تلقی )) و از ادامه تحصیل او ممانعت به عمل می آید .

منبع : دانشگاه آزاد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )